Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunajā dziesmā dzirdama arī aktrise Laura Jeruma


atlikušas 250 zīmes


Jaunajā dziesmā dzirdama arī aktrise Laura Jeruma (5)

Otrdienā, 30. oktobrī, 2012 | BIRKAS: Willow Farm , Emīls Dreiblats , Laura Jeruma , teātris
Izdrukāt Ziņot

Dienas gaismā nonākusi liepājnieku grupas "Willow Farm" jaunākā kompozīcija "Mākoņu kāzas", kurai brīnišķīgu niansi piešķīrusi Liepājas teātra aktrise Laura Jeruma.

Vārdus šim darbam sarakstījis grupas ilggadējais sadarbības partneris tekstu radīšanas jautājumos, draugs un laikabiedrs, Ingus Bērziņš, savukārt piemērotākā melodija, kā jau varēja paredzēt, pirmo reizi ieskanējās grupas līdera Emīla Dreiblata prāta un sirds dziļumos, informē sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Džiguns.

"Mākoņu kāzas" ir pirmā dziesma, kuru "Willow Farm" nodod klausītāju vērtējumam pēc pērnā gada nogalē izdotā albuma. "Īstenībā, pie jauna materiāla sākām strādāt jau pavasarī un pamazām vairākas dziesmas jau sakrājušās," stāsta Emīls Dreiblats. "Bet nu jā – "Mākoņu kāzas" ir pirmā, kas šobrīd skan tieši tā, ka vēlamies to atskaņot plašākai publikai."

Runājot par pašas dziesmas tapšanu, jāatzīmē, ka nemainīgajam "Willow Farm" trio – Emīlam Dreiblatam, Aleksandram Krasavinam un Uldim Nolmanim –, šovasar stabili pievienojies sitamo instrumentu prasmīgais spēlmanis Māris Zīlmanis, kurš saucams pie atbildības par bungu un šķīvju skaņām "Mākoņu kāzās".

Nevar teikt, ka nebijis gadījums "Willow Farm" biogrāfijā, taču noteikti rets un tāpēc jo īpašs ir fakts, ka šajā dziesmā skan ne tikai Emīla balss. Brīnišķīgu niansi "Mākoņu kāzām" piešķīrusi Liepājas teātra aktrise Laura Jeruma, kuras klusināti gaišais vokāls dziesmas piedziedājumā ir kā, iespējams, vairākkārt "Willow Farm" skanējumam pietrūkušais punkts uz "i".

Jautāts, par ko tad ir šī dziesma, Emīls labu brīdi klusē... Un tad atbild: "Tiešām, par ko tad ir šī dziesma? Nu nevar taču būt, ka atkal jau par mīlestību. Vai varbūt tomēr?"

Visbeidzot jāatzīmē, ka līdzīgi kā vairums "Willow Farm" daiļrades 21. gadsimtā, arī "Mākoņu kāzas" nav izņēmums un ierakstīta skaņu meistara Egila Meža stingrā uzraudzībā, viņa viesmīlīgajā un mājīgajā studijā.

"Mākoņu kāzas" iespējams noklausīties šeit: http://bit.ly/V3wysg

Diesma WAV formātā (38.3 MB) lejuplādējama šeit: http://soundcloud.com/emilsdreiblats/makonu–kazas

Dziesma MP3 formātā (5.2 MB) lejuplādējama šeit: http://soundcloud.com/emilsdreiblats/makonu–kazas–mp3


Sludinājums

King_ufo
18:52 | 30/10/12
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Šitas ir baigi labais. ;)

...
20:07 | 30/10/12
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

http://soundcloud.com/emilsdreiblats/makonu–kazas–mp3

hm
12:54 | 31/10/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Jeruma ir Dreiblata jaunā simpātija, bet kur viņa iepriekšējā ar bērniņu? Pamesta?

to hm
00:15 | 01/11/12
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Iepriekšējā šajā portālā jautā kur iepriekšējā.

Signija
00:11 | 12/12/12
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Turpat, kur iepriekšiepriekšējā ar 2 bērniņiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki