Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunatnes centrs aicina uz radošajām ģitārspēles nodarbībām


atlikušas 250 zīmes


Jaunatnes centrs aicina uz radošajām ģitārspēles nodarbībām

Otrdienā, 05. jūnijā, 2012 | BIRKAS: Jaunatnes centrs , ģitārspēle , Sandra Jurberga
Izdrukāt Ziņot

Sākot ar šī gada jūliju, Liepājas Jaunatnes centrā notiks radošās ģitārspēles nodarbības, kurām aicināti pieteikties gan bērni, gan jaunieši.

Radošo nodarbību mērķis ir veicināt jauniešu un bērnu interesi par mūziku un attīstīt praktiskās iemaņas ģitārspēlē, kā arī attīstīt interesi individuāli apgūt teorētiskās zināšanas mājās.
Nodarbības vadīs jaunā dziesminiece Sandra Jurberga, kura jau pagājušajā vasarā vadījusi ģitārspēles nodarbības Liepājas Jaunatnes centrā, kuru laikā iegūtās prasmes jaunieši nu jau attīsta patstāvīgi.

Kā stāsta Sandra, nodarbību gaitā būs iespēja darboties grupā, mācīties no līdzcilvēkiem un attīstīt prasmi vienoties mūzikā. "Lai mācītos, sanāksim kopā divreiz nedēļā otrdienu un ceturtdienu pēcpusdienās pulksten 16 līdz vasaras beigām. Nodarbībās astoņu nedēļu garumā apgūsim ģitārspēles pamatus, pirmos akordus un dziesmas. Neizpaliks arī sadziedāšanās prieks," saka Sandra.

Interesenti aicināti pieteikties nodarbībām līdz šī gada 25. jūnijam, sūtot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru ar norādi "Ģitārspēles nodarbības" uz e-pastu sandra.jurberga@gmail.com vai zvanot pa tālruni 26376433 (Sandra).


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki