Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunieši var pieteikties ģitārspēles nodarbībām


atlikušas 250 zīmes


Jaunieši var pieteikties ģitārspēles nodarbībām

Piektdienā, 05. oktobrī, 2012 | BIRKAS: Jaunatnes centrs , ģitārspēle , Inese Muižniece
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Jaunatnes centrs, turpinot piedāvāt jauniešiem dažādas neformālās izglītības nodarbības, ar 16.oktobri piedāvās ģitārspēles nodarbības Ineses Sērdienes vadībā.

Ģitārspēles nodarbības Liepājas jauniešiem ik otrdienu notiks Liepājas Jaunatnes centrā, Latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6 - 83.telpā (3.stāvā). Pulksten 17 aicināti jaunieši bez priekšzināšanām, 18 – ar priekšzināšanām ģitārspēlē.

Nodarbības sniegs Inese Sērdiene, kura ir Latvijas Kultūras akadēmijas absolvente. Pēc studijām Rīgā strādājusi gan par gidi franču tūristiem, gan Profesionālās izglītības un tūrisma centrā "B&M" par centra darba vadītāju, bet ar septembri nolēmusi atgriezties dzimtajā pilsētā Liepājā.

Stāsta Inese: "Paralēli mācībām un vēlāk darbam vienmēr esmu spēlējusi ģitāru un dziedājusi. Esmu Austrasbērns, Austras Pumpures audzēkne, un jau vairāk nekā desmit gadus aktīvi piedalos dziesminieku koncertos gan kā dalībniece, gan kā to organizatore. Līdz ar mīlestību uz dziesmu un ģitārspēli, esmu apguvusi visnotaļ plašu repertuāru, kurā es labprāt dalītos ar Liepājas jauniešiem, piedāvājot apgūt ģitārspēles pamatus, mācoties dažādas latviešu dziesmas, tostarp tautasdziesmas, Imanta Kalniņa un latviešu dziesminieku sacerētās dziesmas, kā arī organizējot dziesmu vakarus, lai izceltu Liepājas talantīgākos jauniešus."

Interesenti aicināti sūtīt pieteikuma formu (atrodama portālā www.jauns.lv) līdz 15.oktobrim uz e-pastu daira@jauns.lv. 16.oktobrī pulksten 17 iepazīšanās nodarbība visām grupām kopā, lai interesenti noskaidrotu sev piemērotāko grupu. Vairāk informācija rakstot uz e-pastu daira@jauns.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki