Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jūnija svētdienās Jūrmalas parkā bērnus gaidīs Lote


atlikušas 250 zīmes


Jūnija svētdienās Jūrmalas parkā bērnus gaidīs Lote (1)

Trešdienā, 29. maijā, 2019 | BIRKAS: Leļļu teātris , Jūrmalas parks
Izdrukāt Ziņot

Visu jūniju katru svētdienu Jūrmalas parkā Lote un viņas draugi gaidīs ciemos gan lielus, gan mazus, informē Liepājas Leļļu teātra preses pārstāvis Gundars Čiževskis.

Šajā vasarā Liepājas Leļļu teātris piedāvā pavadīt jūnija svētdienas ģimeniskā atmosfērā kopā ar drosmīgo suņumeiteni Loti un viņas draugiem. Lotes stāsti patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo tajos ir aizrautība, joki un mīlestība.

Tāpēc šogad Leļļu teātris izveidoja piecus jaunus pasākumus, lai iepriecinātu, izklaidētu un izglītotu bērnus. Tas piedāvā apgūt jaunus veidus, kā vecākiem radoši pavadīt laiku ar saviem bērniem, spēlējot kopā spēles un apgūstot jaunas iemaņas un zināšanas.

Pasākumu programma:
2.jūnijs, svētdiena, pulksten 12–13, "Lote dodas ekspedīcijā". Visiem zināms, ka Lote ir liela ceļotāja. Arī šoreiz kopā ar savu draugu kaķu puiku Bruno, viņa ir nolēmusi doties ceļā, lai atklātu kaut ko jaunu un aizraujošu.

9.jūnijs, svētdiena, pulksten 12–13, "Lote dzīvo zaļi". Lote saņem satraucošu vēsti no sava drauga mazā putnēna Pipo. Lidojot pāri okeānam, Pipo pamanījis piesārņojumu. Lote kopā ar draugiem nolemj rīkoties un glābt okeāna iemītniekus.

16.jūnijs, svētdiena, pulksten 12–13, "Lote un muša Jāks". Lotei un viņas draugiem visvairāk patīk rotaļāties un katru dienu atklāt kaut ko jaunu. Gulēšana, viņasprāt, ir zemē nomests laiks. Muša Jāks ir gluži citās domās. Viņa misija un galvenais uzdevums – rūpēties, lai visi ir laikus aizgājuši gulēt un pamodināt visus no rīta.

23.jūnijs, svētdiena, pulksten 12–13,| "Lote līgo un mācās dejot". Lote ir gudra suņu meitene, tomēr ir lietas, ko viņa nemāk un nezina. Piemēram, to kā svinēt Jāņus. Par laimi viņa satiek Prievīšu zaķi un peli Pastaliņu, kas iemāca viņai latviešu svētku tradīcijas un dejas.

30.jūnijs, svētdiena, pulksten 12–13, "Lote Septiņjūdžu mežā". Stāsts būs par to, kā Lote satiek lāci Pūku un Sivēntiņu. Draugu nekad nevar būt par daudz un kopā ar viņiem Septiņjūdžu mežā notiks rotaļas, būs smiekli un jautrība.


Sludinājums

irl
11:52 | 30/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kur notiks?Jūrmalas parks ir liels.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki