Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jūnijā viesosies populārā grupa "Fools Garden"


atlikušas 250 zīmes


Jūnijā viesosies populārā grupa "Fools Garden"

Otrdienā, 09. maijā, 2017 | BIRKAS: Fontaine palace , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 2.jūnijā, Liepājas klubā "Fontaine Palace" akustisko koncertu sniegs grupa "Fools Garden", kas vienlaikus būs arī jaunākā apvienības videoklipa "New World" prezentācija.

Grupa radusies 1991.gadā Vācijā un pēc sava trešā albuma "Dish of the Day" izdošanas, iekaroja plašu atpazīstamību ar singlu "Lemon Tree", kā arī 1996.gadā pārizdoto singlu "Wild Days". Abas šīs dziesmas labi pazīstamas visiem, kuri izauguši deviņdesmito gadu rokmūzikas un popmūzikas laikā.

2016. gadā dienasgaismu ieraudzīja jauns grupas singls "New World" un tā videoklipa prezentācija plašākam klausītāju lokam notiks tieši Latvijā, kur video ticis filmēts, informē organizatori.

Savukārt "Fools Garden" jaunākais albums iznāks šogad un domājams, ka Liepājas koncertā būs dzirdamas dažas dziesmas arī no tā. Izvēle spēlēt akustisku koncertu nav nejauša – "Fools Garden" reiz piedalījušies kādā labdarības pasākumā, kur līdzi tikusi paņemta tikai viena akustiskā ģitāra. Pašiem par pārsteigumu, mūziķi secinājuši, ka viņu dziesmas vienlīdz labi skan arī akustiski un tā dzimusi ideja reizi pa reizei uzstāties intīmākā un pieklusinātā gaisotnē.

Lai arī savulaik "Fools Garden" koncertus Vācijā iesildījusi Latvijas populārākā grupa "Prāta Vētra", šoreiz par iesildītājiem izvēlēta pašmāju mūzikas apvienība "Aarzemnieki". Par muzikālo noskaņojumu pirms un pēc koncerta rūpēsies mūzikas apskatnieks un dīdžejs Uldis Rudaks, kurš pirms koncerta pastāstīs vairāk par "Fools Garden", viņu mūziku un grupas nozīmi attiecīgajā laikā un vietā.

Klubs "Fontaine Palace" atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Ņemot vērā, ka Liepājas publika koncertus apmeklē vēlu, klubs klausītājus gaidīs no pulksten 23, koncerta sākums – pusnaktī.

Klipa "New World" filmēšanu atbalstījis Rīgas klubs "9. vilnis".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki