Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jūras svētkos notiks kuršu vikingu liellaivu sacensības


atlikušas 250 zīmes


Jūras svētkos notiks kuršu vikingu liellaivu sacensības

Pirmdienā, 04. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Jūras svētki , Kultūras pārvalde , kanāls , Grobiņa , jahtu centrs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: facebook.com

Jūras svētku laikā trešo reizi norisināsies pasākums "Jūrasbraucēju kuršu vikingu liellaivu sacensības", aģentūru LETA informēja Liepājas Kultūras pārvaldes pārstāve Dita Dzene.

Sacensības tiek organizētas, lai godinātu Liepājas kā jūras un ostas pilsētas vēsturi un tradīcijas. Tās norisināsies 14.jūlijā no pulksten 13 Liepājas Tirdzniecības kanālā pie jahtu ostas piestātnes. Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 13.jūlijam vai līdz brīdim, kad būs pieteikušās 20 komandas. Komandai jābūt piecu cilvēku sastāvā.

Sacensību nolikums un elektroniskā pieteikuma anketa pieejama Liepājas pašvaldības mājaslapā.

Sacensībās tiks vērtēts arī komandas izskats un atraktivitāte, tomēr galvenais vērtēšanas kritērijs būs dalībnieku sportiskā varēšana pēc iespējas ātrāk veikt distanci. Airēšanas sacensības notiks ar kuršu vikingu liellaivām. Komandām būs jāveic 200 – 250 metrus gara distance Liepājas Tirdzniecības kanālā. Tiem, kuri vēlēsies pirms tam labāk iepazīt liellaivas, būs iespēja veikt treniņbraucienus Ālandes upē 6.jūlijā no pulksten 18 līdz 22, kā arī 8.jūlijā no pulksten 12 līdz 17 Grobiņā, Pīlādžu ielā 1.

Kuršu Vikingu liellaivu sacensību godalgoto vietu ieguvēji saņems ceļojošo kausu un dažādas balvas. Tiks apbalvota arī komanda ar visatraktīvāko noformējumu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki