Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Kursas Putnos" uzstāsies grupa "JŪK" un Anita Intaite


atlikušas 250 zīmes


"Kursas Putnos" uzstāsies grupa "JŪK" un Anita Intaite

Ceturtdienā, 26. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Kursas putni , koncerts
Izdrukāt Ziņot
Anita Intaite
Anita Intaite

Šajā nedēļas nogalē, 27. un 28.aprīlī, kultūrvietā "Kursas Putni" uzstāsies Edgara Šubrovska un Sniedzes Prauliņas pārstāvētā grupa "JŪK", kā arī dziedātāja Anita Intaite.

Piektdien pulksten 22 gaidāms Anitas Intaites koncerts. Anita Intaite ir dziedātāja, komponiste, tekstu autore vienā personā. Kopš 2011.gada viņa uzstājas kā soliste ar savām dziesmām un paspējusi sadziedāties jau ar vairākiem Latvijā populāriem mūziķiem – "Dzelzs Vilku" ("Tu būsi pirmā", "Automātiskie atbildētāji"), grupu "Tumsa", "Colt", Fēliksu Ķiģeli un citiem.

Sestdienpulksten 22 uzstāsies grupa "JŪK", kuras dalībnieki zināmi pēc darbībām grupās "Hospitāļu iela", "Manta" un citās. Grupā "Jūk" sadarbojas zināmi alternatīvās scēnas mūziķi, kurus vieno aizraušanās ar alternatīvo, tumšo folk&kantrī – mūziku, kuru Latvijā dzird reti, neraugoties uz latviešu mīlestību pret skumjām un sērām.

Atšķirībā no daudziem citiem kolektīviem, grupā "JŪK" ir trīs dziesmu autori un solisti - Sniedze Prauliņa (balss, flauta), Edgars Šubrovskis (balss, ģitāras, bass) un Oskars Jansons (balss, ģitāras, bandžo); grupā spēlē arī Dina Skreitule (vijole, piebalss) un Raitis Viļumovs (sitamie instrumenti). "Jūk" savā versijā spēlē arī citu autoru dziesmas – koncertos var dzirdēt Haralda Sīmaņa, Soundarcade, Māra Šverna, klasiskās un tautas mūzikas skaņdarbus.

Kultūrvieta "Kursas Putni" atrodas Juliannas Pagalmā, Kuģinieku ielā 5/Fr.Brīvzemnieka ielā 7, līdzās restorānam "MO Liepāja" un alus bāram "Miezis un Kompānija".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki