Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Kursas Putnos" uzstāsies improvizācijas teātris


atlikušas 250 zīmes


"Kursas Putnos" uzstāsies improvizācijas teātris (1)

Sestdien, 12. janvārī, 2019 | BIRKAS: Improvizācijas teātris , Kursas putni
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 12.janvārī, pulksten 20, kulturvietā "Kursas Putni" (Juliannas pagalms, Kuģinieku 5) ar izrādi "Harolds" uzstāsies improvizācijas teātris "Tea Tree".

"Harolds" improvizācijas "Tea Tree" izpildījumā savu stāstu izdzīvo stundas garumā, ieraujot skatītājus aizraujošā piedzīvojumā, kura pavērsieni un atrisinājums sākotnēji nav zināmi nevienam. Pat improvizatoriem ne. Tāpēc jau to sauc par garās formas improvizācijas izrādi.

Improvizācijas pasaulē Haroldu pazīst  kopš pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem un tagad improvizācijas teātris "Tea Tree" to ir atvedis arī uz Latviju. Tā ir garās formas improvizācijas izrāde, kurā improvizatori attīsta un spēlē kādu notikumu, kura galvenie režisori ir paši skatītāji – izrādes sākumā iesakot tēmu, tēlus un citus, improvizācijas izrādei svarīgus, elementus: "Tu diriģē – mēs darām!"

Haroldu spēlēs improvizatori:
Artis Volkovs
Vilhelms Karlsons
Edijs Morozs
Matīss Voicišs

Par izrādes audiālo pavadījumu rūpēsies Idus Abra, kurš improvizētā manierē uz vietas rada visu – sākot no fona skaņām un trokšņiem līdz mūzikai, izmantojot savu balsi un maģisko kastīti – loopstation.

Ieeja – 3 eiro.

Pēc pasākuma iespējams pieteikties improvizācijas nodarbībām, kas notiks Liepajā, divreiz nedēļā, darbadienu vakaros. Tās pasniegs viens no "Tea Tree" improvizatoriem - Artis Volkovs.
Vairāk info par to mājaslapā: teatree.lv sadaļā "TeaTree Liepāja".


Sludinājums

Ivars
18:11 | 12/01/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Kad Kursas putnos beidzot uztāsies Kursas putnu NA sponsors Parādnieks un pastāstīs kā var ātrāk apaugļoties un dot pienesumu latviešu tautai.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki