Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Kursas Putnos" viesosies Riharda Lībieša trio


atlikušas 250 zīmes


"Kursas Putnos" viesosies Riharda Lībieša trio

Ceturtdienā, 12. oktobrī, 2017 | BIRKAS: koncerts , Kursas putni
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Piektdien, 13.oktobrī, kultūrvietā "Kursas Putni" uzstāsies talantīgais Rihards Lībietis ar savu trio. Koncerta sākums paredzēts pulksten 22, informē organizatori.

Trio sastāvā muzicē Rihards Lībietis ar ģitāru, Matīss Repsis ar sitaminstrumentiem un Erna Daugaviete ar čellu. Sastāvs izpilda plašas dinamikas pasaules mūziku, un ikdienā kopā spēlē kvintetā Rihards Lībietis Orchestra.

Rihards Lībietis ir jaunās paaudzes mūziķis, ģitārists, kurš regulāri uzstājas ne vien kā akustiskās mūzikas mākslinieks, bet spēlē arī grupās "Pacific K", "The Originals" un sadarbojas ar citiem mūziķiem. Izdevis četrus albumus - "RL Orchestra Live in Concert" (2017), "Gadalaiki.Pavasaris.Ģitāra." (2017), Latvijas mūzikas gadabalvai nominēto "Scream, Breathe, Cry" (2015) un "RL Elektronix" (2015), kā arī piedalījies izrādēs "Bannija Manro Nāve" (2017) un "Izraidītie" (2013) Dailes Teātrī (kopā ar grupu "Ryga"), "Noķer Mani" (2015) Ģertrūdes ielas teātrī u.c.

Kultūrvieta "Kursas Putni" atrodas jaunizveidotajā Juliannas Pagalmā, Kuģinieku ielā 5/Fr.Brīvzemnieka ielā 7, līdzās restorānam "MO Liepāja" un alus bāram "Miezis un Kompānija".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki