Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Leļļu teātrī aicina Sarkangalvīte un jautra trīs draugu kompānija


atlikušas 250 zīmes


Leļļu teātrī aicina Sarkangalvīte un jautra trīs draugu kompānija

Trešdienā, 14. februārī, 2018 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī ciemos uz izrādēm gaidīs Sarkangalvīte, kā arī jautra bērnu kompānija, kuri, lai dienu padarītu jautrāku brauc ar iedomu vilcienu un zvana mēnesim.

Sestdien, 17.februārī, pulksten 12, būs skatāma izrāde "Sarkangalvīte", savukārt, svētdien, 18. februārī, pulksten 12 muzikāla izrāde "Lec pa gaisu!", informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja Līva Ceda.

Sestdien izrādē "Sarkangalvīte", ir stāstīts par meitenīti vārdā Sarkangalvīte, kura satiek mežā gan vardi, gan žurku, gan vilku, bet vilks nav ļauns. Viņš ir tikai apvainojies, ka visi aizmirsuši viņa dzimšanas dienu. Arī vecmāmiņa tikai netīšām "apēdas", par ko vilks ir patiešām nelaimīgs. Protams viss beidzas labi un nemaz nav bailīgi.

Izrāde paredzēta bērniem vecumā no diviem gadiem. Izrādes režisors ir Juris Ločmelis, māksliniece un scenogrāfe Aleksandra Runde, komponists Jānis Strazds, butafori un leļļu meistari Lāsma Vaiče, Uldis Vaičis un Laura Rutkovska. Izrādē spēlē Denisa Braša un Krists Mediņš.

Svētdie muzikālajā izrādē "Lec pa gaisu!" ir stāsts par to, ka kādā nelielas pilsētas pagalmā agrā rīta stundā satiekas trīs bērni.  Viņi ir ne tikai kaimiņi, bet arī draugi un rotaļu biedri. Ko mēs šodien darīsim? Tāds ir pirmais jautājums, ko viņi viens otram uzdod satiekoties. Lai diena paietu jautrāk viņi vienmēr izdomā ko neparastu un aizraujošu. Braukšana ar iedomu vilcienu, vizināšanās karuselī, zvanīšana mēnesim un citas trakulības padara dienu par neparastu karnevālu.

Izrāde paredzēta bērniem vecumā no četriem gadiem.  Režisore Lelde Kaupuža, mūzikas un dziesmu tekstu autors Kaspars Vecvagars, scenogrāfs Varis Siliņš, horeogrāfe Agate Cukura. Savukārt, bērnu lomās iejūtas Agnese Kuplēna  Inga Majore un Uldis Strēlis.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki