Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Leļļu teātrī "Baltā trusīša pasaka" un "Olafa Ziemassvētki"


atlikušas 250 zīmes


Leļļu teātrī "Baltā trusīša pasaka" un "Olafa Ziemassvētki"

Trešdienā, 19. decembrī, 2018 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 22.decembrī, pulksten 10 leļļu teātrī visi laipni lūgti uz izrādi "Baltā trusīša pasaka", bet svētdien, 23.decembrī, pulksten 12 aicina apmeklēt izrādi "Olafa Ziemassvētki".

Ziemassvētkos katram gribas piedzīvot brīnumu un izjust īpašo svētku noskaņu, kas dāvā siltumu un mīļumu. Bet ko darīt tad, ja šogad svētki negrib ierasties? Baltajam trusītim un Sniega rūķītim  neklājas viegli, jo pašus jaukākos brīžus ar savu nekaunību grib iztraucēt meža „gangsteri" - vārna un zebiekste. Vai tiešām viņiem izdosies sabojāt svētkus? Nevar būt! Tie taču ir Ziemassvētki, kad zvaigznes mirdz spožāk un brīnumi notiek.

Lomās – Madara Enkuzena, Inga Dzintare
Režisore un teksta autore – Lelde Kaupuža
Mūzikas un dziesmu tekstu autors – Marģers Eglinskis
Mūzikas aranžētājs – Normunds Kalniņš
Butafores – Ausma Neiburga, Laura Rutkovska

Sniegavīrs Olafs ir nodomājis sarīkot pārsteiguma koncertu Ziemassvētku vecītim. Viņš ir uzaicinājis citus pasaku varoņus uzstāties viņa šovā un ieradīsies pati Sniega karaliene. Visam vajadzētu noritēt gludi, ja vien Sniega karalienei neuznāktu "slikts garastāvoklis" un asistents žogvāvere Žoržs nebūtu tik slinks. Par laimi vienmēr pozitīvais Olafs kopā ar saviem draugiem atradīs risinājumu  jebkurai situācijai.

Lomās – Vija Mežale, Denisa Braša vai Inga Dzintare, Ingars Gudermanis, Pēteris Lapiņš (Liepājas teātra aktieris)
Režija un teksts – Lelde Kaupuža
Māksliniece – Inga Ādmine-Stūre

Biļetes iespējams iegādāties vienu stundu pirms izrādes sākuma Leļļu teātra kasē (sestdienās un svētdienās no pulksten 11); Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6, darbdienās 9 - 17); rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529, informē Leļļu teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Gundars Čiževskis.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki