Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Leļļu teātrī – "Bruno mācās skaitīt" un "Kad lelles atdzīvoties sāk"


atlikušas 250 zīmes


Leļļu teātrī – "Bruno mācās skaitīt" un "Kad lelles atdzīvoties sāk"

Ceturtdienā, 14. februārī, 2019 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 16.aprīlī, pulksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt izrādi "Bruno mācās skaitīt" un svētdien, 17.aprīlī, pulksten 12 izrādi "Kad lelles atdzīvoties sāk".

Izrāde "Bruno mācās skaitīt" ir paredzēta pašiem mazākajiem skatītājiem, jo jautrā veidā parāda kā var iemācīties skaitīt.  Izrādē ir stāstīts par tēti, kurš gatavs runāt un dziedāt par visu – gan par divām vardēm,  gan astoņiem kustoņiem, gan par ciparu "6" uz Kristapa Porziņģa krekla, un vēl ir arī Bruno mamma, kura labprāt pārvērtīsies par taurenīti, divām pogām vai pieciem kaķiem un tāpēc četrgadīgajam Bruno ir lieliska kompānija, lai sagaidītu miega rūķi cipariņu sabiedrībā.

Lomās  – Ingars Gudermanis, Madara Enkuzena, Denisa Braša
Režisore – Dace Skadiņa
Mūzikas autors – Atvars Sirmais
Mākslinieks un scenogrāfs – Didzis Paeglis
Leļļu meistare – Natālija Davidoviča
Butafori – Lāsma Vaiče, Uldis Vaičis

Leļļu teātris ir vieta, kur iespējams radīt brīnumus – kur pavasaris pārvēršas par ziemu, lelles kļūst dzīvas un pasaka pārtop par īstenību. Lai viss notiktu kā īstā izrādē, sākumā satumsīs gaisma,  tad atskanēs mūzika un vērsies vaļā priekškars. Kā tieši tas viss notiks izrādē "Kad lelles atdzīvoties sāk", atnāc un paskaties pats.

Teksts un režija – Lelde Kaupuža
Lomās – Vija Mežale, Madara Enkuzena, Ingars Gudermanis

Biļetes iespējams iegādāties vienu stundu pirms izrādes sākuma Leļļu teātra kasē (sestdienās un svētdienās no pulksten 11); Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6, darbdienās pulksten 9 – 17); rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529, informē Leļļu teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Gundars Čiževskis.

Lūdzam biļetes iegādāties savlaicīgi.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki