Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Leļļu teātrī būs interesanta nedēļas nogale ģimenēm


atlikušas 250 zīmes


Leļļu teātrī būs interesanta nedēļas nogale ģimenēm

Ceturtdienā, 03. maijā, 2018 | BIRKAS: Leļļu teātris , ekskursija
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 5.maijā, pulksten 12 Liepājas leļļu teātrī būs skatāma izrāde "Sarkangalvīte", savukārt svētdien, 6.maijā, pulksten 12 paredzēta ekskursiju "Atklāj noslēpumus leļļu valstībā!".

Slavenā Brāļu Grimmu pasaka "Sarkangalvīte" ir apspēlēta dažādās versijās. Sarkangalvīte satiek mežā gan vardi, gan žurku, gan vilku, bet vilks nav ļauns. Viņš ir tikai apvainojies, ka visi aizmirsuši viņa dzimšanas dienu. Arī vecmāmiņa tikai netīšām "apēdas", par ko vilks ir patiešām nelaimīgs. Protams viss beidzas labi un nemaz nav bailīgi.
Izrādes režisors ir Juris Ločmelis. Lomās Krists Mediņš un Denisa Braša. Izrāde paredzēta bērniem no trīs gadu vecuma. Izrāde ilgst 40 minūtes.

Svētdien paredzētā ekskursija "Atklāj noslēpumus leļļu valstībā!" ir guvusi lielu atsaucību un kļuvusi iemīļota mazo skatītāju vidū. Līdz šim tā bija pieejama tikai grupām, tāpēc leļļu teātris piedāvā 6.maijā šo ekskursiju apmeklēt ikvienam interesentam.

Ekskursijā varēs izzināt leļļu aktieru profesijas noslēpumus, kā arī iejusties aktiera lomā un ielūkoties izrādes tapšanas aizkulisēs noslēpumainajā leļļu pasaulē. Ekskursijas laikā atļauts fotografēt un filmēt!

Vietu skaits ierobežots! Biļetes iespējams rezervēt pa tālruni 26594529. Ieejas maksa: 3 eiro, informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja Līva Ceda.

Informācija par biļešu iegādi un rezervāciju: www.liepajaslelles.lv sadaļā "Kase".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki