Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Leļļu teātrī būs latviešu tautas teika un pasaules klasika


atlikušas 250 zīmes


Leļļu teātrī būs latviešu tautas teika un pasaules klasika

Ceturtdienā, 12. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī tiks rādīta izrāde "Teika par vilciņu", kas balstīta uz latviešu tautas teikām un "Īkstīte", kas ir Hansa Kristiana Andersena, pasaules pasaku klasika.

Izrādē "Teika par vilciņu", sestdien, 14.aprīlī, pulksten 12, ir izmantotas latviešu tautas teikas, un ir ideāli piemērota kāpēcīšu vecumam, lai, izmantojot bērna dabisko ziņkārību, izstāstītu senu pasaku, kura, caur mūsu senču padomu, dod savas atbildes uz mūžsenajiem jautājumiem. Kā viss radies un kāpēc viss ir tieši tā, kā ir? Kāpēc kaķis murrā un guļ visu dienu? Kāpēc suns sargā māju un gana lopus? Kāpēc vilks kļuva par ļauno tēlu? Izrādē darbojas gan dievs, gan velns, gan nekrietnā saimniece un citi tēli. Izrādē tiek izmantota dūmu mašīna. Izrādes režisore ir Lelde Kaupuža. Izrādē spēlē Ingars Gudermanis, Agnese Kuplēna, Krists Mediņš un Uldis Strēlis. Ilgums: 40 minūtes.

Svētdien, 15.aprīlī, pulksten 12 būs visiem zināmā pasaku klasika "Īkstīte", kas ir stāsts par brīnumskaistu, smalku un ļoti sīciņu meitenīti vārdā Īkstīte, kuru sev par sievu grib iegūt bagātais, aklais Kurmis un riebīgais Krupis. Piedzīvojot daudz pārsteigumu, bailes un pārdzīvojumus, Īkstīte satiek savu laimi – mazo puķu princi.  

Izrādes režisors Valdis Pavlovskis par izrādi saka tā: "Es veidoju klasisku izrādi, kuras pamatā ir Hansa Kristiana Andresena pasaka par "Īkstīti", un izrādes galvenais mērķis, lai tā patiktu bērniem, rosinātu viņu fantāziju un prieku spēlēties ar īstām rotaļlietām, nevis mobilajiem telefoniem vai planšetēm."

Izrādē spēlē Ingars Gudermanis un Denisa Braša. Izrādes ilgums 50 minūtes.

Informācija par biļešu iegādi un rezervāciju www.liepajaslelles.lv sadaļā "Kase", informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja Līva Ceda.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki