Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Leļļu teātrī šonedēļ ekskursija un izrāde "Trīs Ruksīši"


atlikušas 250 zīmes


Leļļu teātrī šonedēļ ekskursija un izrāde "Trīs Ruksīši"

Piektdienā, 22. martā, 2019 | BIRKAS: ekskursija , Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 23.martā, pulksten 12 Leļļu teātris piedāvā apmeklēt ekskursiju pa teātra telpām, bet svētdien, 24.martā pulksten 12 visi laipni gaidīti uz jaunāko izrādi "Trīs Ruksīši".

Ekskursijā Leļļu teātrī apmeklētāji varēs iepazīties ar dažādiem leļļu veidiem un varbūt pat paši piedalīties izrādes tapšanā. Atnāc un uzzini kā top Leļļu teātra izrādes un to, kas ir vissvarīgākās lietas, lai lelles iegūtu raksturu un kļūtu "dzīvas".

9.martā pirmizrādi piedzīvoja draiskais, sportiskais un dažādiem piedzīvojumiem bagātais stāsts "Trīs ruksīši", kuru iestudēja režisore Laila Kirmuška. Vairāk kā mēneša garumā režisore ar aktieriem ir daudz strādājusi, lai taptu šī skaistā izrāde pēc visiem pazīstamā brāļu Grimmu stāsta par trīs ruksīšiem Nif–Nifu, Naf–Nafu, Nuf–Nufu un vilku. Ir ieguldīts liels darbs, tāpēc arī izrāde ir izdevusies ļoti interesanta un aizraujoša.
Lomās – Madara Enkuzena, Inga Dzintare vai Denisa Braša, Pēteris Lapiņš vai Ingars Gudermanis, Vija Mežale
Režisore – Laila Kirmuška
Scenogrāfs – Jānis Auniņš
Leļļu Mākslinieki – Dace Rožlapa, Māris Putniņš
Komponists aranžētājs – Edgars Lipors

Biļetes uz pirmizrādēm ir iespējams iegādāties tikai iepriekšpārdošanā – Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6) vai arī rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529, informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Gundars Čiževskis.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki