Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Leļļu teātrī šonedēļ izrādes "Sarkangalvīte" un "Lāčradzis"


atlikušas 250 zīmes


Leļļu teātrī šonedēļ izrādes "Sarkangalvīte" un "Lāčradzis"

Ceturtdienā, 21. februārī, 2019 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Antra Priede

Sestdien, 23.februārī, pulksten 12 Leļļu teātris piedāvā apmeklēt visiem pazīstamo izrādi "Sarkangalvīte", bet svētdien, 24.februārī, pulksten 12 esat laipni lūgti apmeklēt izrādi "Lāčradzis".

Šobrīd režisores Lailas Kirmuškas vadībā notiek intensīvi mēģinājumi izrādei "Trīs ruksīši", kura savu pirmizrādi piedzīvos 9.martā, bet šajā nedēļas nogalē gaidīs jūs uz divām jau pazīstamām izrādēm – "Sarkangalvīte" un "Lāčradzis".

Grimmu pasaka par Sarkangalvīti ir apspēlēta dažādās versijās, bet mēs gribam šo stāstu izstāstīt rotaļīgi un viegli. Mūsu Sarkangalvīte satiek mežā gan vardi, gan žurku, gan vilku, bet vilks nav ļauns. Viņš ir tikai apvainojies, ka visi ir aizmirsuši viņa Dzimšanas dienu. Arī vecmāmiņa tikai netīšām apēdas, par ko vilks ir patiešām nelaimīgs. Protams, viss beidzas labi un nemaz nav bailīgi.
Režisors – Juris Ločmelis
Scenogrāfe – Aleksandra Runde
Mūzikas autors – Jānis Strazds
Butafori, leļļu meistari – Lāsma Vaiče, Uldis Vaičis, Laura Rutkovska
Lomās - Denisa Braša, Ingars Gudermanis

Izrāde "Lāčradzis" tapusi pēc Džūlijas Donaldsones populārās, bērniem iemīļotās pasakas motīviem. "Lāčradzis" ir aizraujošs stāsts par izveicīgo Pelēnu, kurš ar savu iedomu tēlu satricina visu mežu, izbiedējot gan lapsu, gan čūsku, gan pūci. Liels ir viņa pārsteigums, pašam sastopoties ar Lāčradzi un saprotot, ka viņš ir īsts.
Režisore – Lelde Kaupuža
Māksliniece – Daiga Sika
Mūzikas un dziesmu tekstu autors – Marģers Eglinskis
Mūzikas aranžētājs – Normunds Kalniņš
Leļļu skulptore – Ausma Neiburga
Lomās – Madara Enkuzena, Vija Mežale

Biļetes iespējams iegādāties vienu stundu pirms izrādes sākuma Leļļu teātra kasē (sestdienās un svētdienās no pulksten 11); Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6, darbdienās pulksten 9 – 17); rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529, informē Leļļu teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Gundars Čiževskis.

Lūgums biļetes iegādāties savlaicīgi.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki