Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Leļļu teātris ar divām izrādēm noslēgs sezonu


atlikušas 250 zīmes


Leļļu teātris ar divām izrādēm noslēgs sezonu

Autors: Līva Ceda, Reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja
Ceturtdienā, 10. maijā, 2018 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Sestdien pulksten 12 būs skatāma izrāde "Kā zaķis par zaķi brauca", savukārt svētdien pulksten 12 ar izrādi "Bruno mācās skaitīt" tiks atzīmēta Mātes diena, kas arī būs pēdējā šīs sezonas izrāde.

Tomēr bērnu un skolēnu grupām joprojām ir iespēja pieteikties un nokļūt leļļu valstībā Liepājas Leļļu teātra piedāvātajā ekskursijā "Atklāj noslēpumus leļļu valstībā!"

Atzīmējot Māmiņdienu, Leļļu teātris aicina – Atved māmiņu uz teātri! Uzzīmējot savu māmiņu un ņemot zīmējumu līdzi uz izrādi "Bruno mācās skaitīt", saņemsiet 25% atlaidi biļetēm.

Svētdien, Liepājas Leļļu teātrī ne tikai atzīmēs Mātes dienu, bet arī tiks noslēgta teātra 29. sezona. Tas nozīmē, ka izrādes nebūs iespējams apmeklēt līdz rudenim, kad sāksies teātra 30. sezona, kas būs īpaša, jo tā būs jubilejas sezona.

Pēc sezonas noslēguma, teātris aktīvi turpinās darboties. Ar leļļu teātri varēs tikties jūnija svētdienās, Jūrmalas parka bērnu rītos. Tāpat vasaras laikā notiks jaunu izrāžu iestudēšana. 

Izrāde "Kā zaķis par zaķi brauca" ir veidota pēc latviešu tautas pasakas motīviem. Šī pasaka stāsta par to, kā garausim apnika dienu no dienas ēst āboliņa lapas un grauzt alkšņu mizas. Saticis zemnieku un nogaršojis ko jaunu, Zaķis brauca uz Rīgu, lai nopirktu skābētu kāpostu sēklas. Ceļš uz Rīgu Zaķim ir piedzīvojumiem pilns. Izrādes režisore ir Inese Belte. Lomās – Krists Mediņš un Agnese Kuplēna. Izrāde paredzēta bērniem vecumā no diviem gadiem. Izrādes ilgums: 40 minūtes. 

Svētdien varēs mācīties skaitīt kopā ar Bruno, jo nav jau nemaz tik tālu no 1 līdz 10. Turklāt, ja  ģimenē ir vecāki, kuri gatavi runāt un dziedāt par visu – gan par trim vardēm, pieciem pirkstiņiem,  astoņiem kustoņiem  un sešiem kaķiem, tad četrgadīgajam Bruno ir lieliska kompānija, lai sagaidītu miega rūķi cipariņu sabiedrībā.

Izrādes režisore ir Dace Skadiņa. Izrādē spēlē Denisa Braša, Ingars Gudermanis un Krists Mediņš. Izrāde paredzēta bērniem vecumā no trīs gadiem un izrādes ilgums ir 40 minūtes. 

Informācija par biļešu iegādi un rezervāciju: www.liepajaslelles.lv sadaļā "Kase".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki