Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Lielais dzintars" aicina uz Muzeju nakts aktivitātēm


atlikušas 250 zīmes


"Lielais dzintars" aicina uz Muzeju nakts aktivitātēm (5)

Autors: Elizabete Hartmane
Trešdienā, 16. maijā, 2018 | BIRKAS: Muzeju nakts , Lielais Dzintars , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 19.maijā koncertzāle "Lielais dzintars" piedalīsies starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts", piedāvājot apmeklētājiem bezmaksas pasākumos baudīt mūziku un mākslu.

Koncertzāles piedāvātās "Muzeju nakts" programmas centrālais notikums šogad būs džeza koncerts "Jazz Concert & Jam" Lielajā zālē, kurā atzīti viesmākslinieki no ASV, Kubas un Nīderlandes muzicēs kopā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņiem.

Koncerts būs kā muzikāla tikšanās ar trompetistu Konstantīnu Jemeljanovu, dziedātājām Jorlenī (Yorlenie) un Betu Andersenu (Beth Andersen), pianistu Humberto Riosu (Humberto Rios Rodrigez) un basģitāristu Bilu Bodinu (Bill Bodine). Minētie viesmākslinieki izceļas ar emocionāli krāšņu spēles stilu un ekspresiju, bet viņu muzikālo pieredzi veido dalība starptautiskos konkursos un festivālos, koncertēšana neskaitāmās pasaules valstīs un sadarbība ar citām atzītām džeza mūzikas personībām.

Džeza vakaru atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un Izglītības pārvalde. Organizē PIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" sadarbībā ar koncertzāli "Lielais dzintars".

Līdzās muzikālām aktivitātēm koncertzāles 1. stāva mākslas telpā Civita Nova būs apskatāma multimediāla ekspozīcija „Es būšu…!", kas jauniešus iepazīstina ar LMMDV studiju piedāvājumu.

Papildus mūzikas un mākslas programmai notiks arī biļešu lielpārdošana jeb "Muzeju nakts laimīgās stundas", kuru laikā laikā biļetes uz visiem SIA "Lielais Dzintars" organizētajiem pasākumiem varēs iegādāties par īpaši zemu cenu – 5 eiro.

No pulksten 20 līdz 22.30 akcija norisināsies koncertzāles "Lielais dzintars" biļešu kasē, kā arī Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Viena pirkuma ierobežojums – 4 biļetes. Biļešu skaits ar akcijas atlaidi uz katru koncertu ir ierobežots. Plašāka informācija: www.lielaisdzintars.lv. Tālrunis uzziņām: 63424555

Koncertzāles "Lielais dzintars" Muzeju nakts programma:
20.00 – 23.00 "Jazz Concert & Jam", Lielā zāle
20.00 – 23.00 LMMDV konceptizstāde „Es būšu…!", Mākslas telpa Civita Nova
20.00 – 23.00 Izstāde "Neatkarība Latvijā dzimušo brāļu Šamiru mākslas darbos", Mākslas telpa Civita Nova
20.00 – 22.30 Biļešu lielpārdošana "Muzeju nakts laimīgās stundas", informācijas centrs

Līdz pulksten 23 koncertzāles 1. un 3. stāvā darbosies arī kafejnīca "Tinto", būs atvērta koncertzāles terase. Saistībā ar Līvas ciema svētkiem, lūdzam apmeklētājus ņemt vērā, ka stāvlaukums pie koncertzāles "Lielais dzintars" automašīnu novietošanai no 18. līdz 20. maijam nebūs pieejams.

 


Sludinājums

naudas kārīgie
14:26 | 16/05/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Un vēl jāmaksā?? Par ko? Apmeklēšu pasākumus, kur nav jāmaksā!

Smiekligi
23:03 | 16/05/18
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Tiešām nu pārmet acis pār rakstu, redz tik- par īpaši zemu cenu 5eiro, bet par ko tieši iet runa nemaz neinteresē, ka tik uzreiz kaut ko uzkāsēt. Patiesībā tiek piedāvāta iespēja par 5 eiro iegadaties biļetes uz dažādiem pasākumiem, kas tur tiek rīkoti vispārīgi, nevis muzeju nakts ietvaros.

Zinātājs
18:37 | 16/05/18
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Izlasi rakstu - naudas kārīgie!!! Pasākums ir bezmaksas.

vai
08:55 | 17/05/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Uz baudāmiem pasākumiem biļetes nekad nemaksās 5eiro. Uz pasākumiem, uz kuriem pustukša zāle, parasti piedāvā mārketinga triku, ka dod tipa baigāko atlaidi. Cilvēciņi iekrīt. Izdodas mākslīgi zāli piepildīt. Bet redzēt tur patiesībā nav ko.

......
09:34 | 17/05/18
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

nav taču nekāds noslēpums,ka pašu organizētie pasākumi,ir vāji apmeklēti un zem katras kritikas,to var spriest par NEpeļņu.....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki