Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lielām pārmaiņām gatavojas nakts klubs "Big 7"


atlikušas 250 zīmes


Lielām pārmaiņām gatavojas nakts klubs "Big 7" (1)

Pirmdienā, 20. oktobrī, 2014 | BIRKAS: Big 7
Izdrukāt Ziņot

Jaunajai sezonai ar lielām pārmaiņām gatavojas nakts klubs "Big 7", kurā šobrīd notiek rekonstrukcija. Klubs durvis atkal vērs jau ceturtdien, 23.oktobrī.

Kā informē kluba pārstāve Jevgēņija Rozga, rekonstrukcijas ietvaros notiek interjera, gan arī gaismas un mūzikas atskaņošanas atjaunošana.

Šajā sezonā saviem klientiem "Big 7" vēlas piedāvāt jaunu mūzikas formātu ar aktuālajiem hitiem, spilgtiem deju numuriem. Jaunajā sezonā ir plānotas dažādas šovu programmas ar uzaicinātajiem dīdžejiem un skatuves māksliniekiem ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm.

"Big 7" aicina liepājniekus izbaudīt jaunas emocijas un sajust kluba atmosfēru un nakts izklaides iespējas jau ceturtdien, 23.oktobrī. Šis datums nav izvēlēts vienkārši tāpat. Tā ir arī "Big 7" dzimšanas diena – 12 gadu ilgs pastāvēšanas laiks – kuru nakts klubs vēlas atzīmēt kopā ar liepājniekiem un tās viesiem.

Svētku pasākumi sāksies kopā ar "Mitrokhin's Master Band" uzstāšanos. Piektdien, 24.oktobrī, koncertu sniegs populārā Latvijas grupa "Musiqq", bet sestdien par galvenajiem notikumiem gādās īpaši uzaicināti dīdžeji. Svētku pasākumu papildinās vakara vadītāji, dzīvā mūzika un dažādi deju šovi.

Jaunajā sezonā nakts klubs "Big 7" (Baznīcas 14/16) saviem viesiem būs atvērts katru piektdienu un sestdienu no pulksten 22. Nākotnē ir plānots atsākt ballītes arī trešdienās, par to info būs atrodams "Big 7" mājaslapā un sociālajos tīklos, informē Rozga.


Sludinājums

Good
08:28 | 20/10/14
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Nu bet tikai apsveicami. Varbūt arī latviešu publikai būs vairāk ko izvēlēties!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki