Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā Jauno gadu sagaidīs ar Ralfu Eilandu un grupu "PeR"


atlikušas 250 zīmes


Liepājā Jauno gadu sagaidīs ar Ralfu Eilandu un grupu "PeR" (5)

Ceturtdienā, 07. decembrī, 2017 | BIRKAS: Jaunais gads , koncerts , salūts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Svētdien, 31.decembrī no pulksten 23 līdz pulksten 1 pie koncertzāles "Lielais dzintars" aicinām sagaidīt Jauno gadu kopā ar Ralfu Eilandu un grupu "PeR", pusnaktī baudot krāšņu svētku uguņošanu.

"Esmu gandarīts, ka 2018. gada nogali varēšu sagaidīt tieši Liepājā kopā ar liepājniekiem. Man Liepāja ir to pilsētu skaitā, kuras apmeklējums un koncertēšana ir īpaši tuva. Tas ir saistīts ne tikai ar muzicēšanu, bet arī ar kuplo radu pulku, kuri dzīvo Liepājā. Runājot par Jaungada sagaidīšanas koncertu - dziedāsim, dejosim un līksmosim visi kopā. Veidojam savu koncertu tā, lai Jaungada nakts paliktu ilgi atmiņā kā jautrākā un nebēdnīgākā nakts. Droši var teikt, ka moto būs – dziedāsim, dejosim un gavilēsim pie koncertzāles "Lielais dzintars", galvenais, lai sals nekož krāgā!" stāsta mūziķis Ralfs Eilands.

Mūziķis līdz šim sevi pierādījis neskaitāmos konkursos, kā Latvijas nacionālā Eirovīzijas atlase, TV3 šovs "Izklausies redzēts", "Latvijas zelta talanti" u.c., kā arī vadījis TV raidījumus un šobrīd ir viens no ekstravagantākajiem un spilgtākajiem Latvijas jaunās paaudzes mūziķiem.

Pusnaktī liepājniekus un viesus priecēs svētku uguņošana, kas solās būt krāšņs un iedvesmojošs starts jaunajam 2018. gadam, informē Kultūras pārvaldes Sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.

Savukārt Liepājas baptistu Pāvila draudzē 31.decembrī no pulksten 23 līdz 23.40 ar svētku koncertu uzstāsies aktrise un soliste Karīna Tatarinova, kopā ar mūziķiem Jāni Straumi un Robertu Dinteru. Pēc koncerta visi aicināti doties pie koncertzāles "Lielais dzintars" baudīt svētku uguņošanu.

Rūpējoties par  pasākuma drošu norisi, tiks noteikti vairāki satiksmes un gājēju kustības ierobežojumi, tādēļ tuvojoties Jaunā gada svinībām, sekojiet līdzi aktualitātēm www.liepajaskultura.lv

Pasākumu organizē Liepājas Kultūras pārvalde.


Sludinājums

paija
15:30 | 07/12/17
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Phe, kāpēc nav kā katru gadu - Rožu laukumā Jaunā gada sagaidīšana?
Neiešu šogad, nepatīk man tas placis pie tā šķūņa.....

he
16:43 | 07/12/17
ZIŅOT
(-8)
(0)
+

Pretīgs tas Rožu laukums jaunā gada svinībām Sajūta, ka raķetes šauj tieši sejā. Labi, ka beidzot ir projām no tā saspiestā Rožu laukuma

neiešu
18:31 | 07/12/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Varēja XL Salas stāvlaukumā "svētkus" sarīkot!:D Reāli svinīgi!:D

sviests
21:56 | 07/12/17
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Parasti cilvēki Jauno gadu sagaida tur kur svētku eglīte!

zumzums
10:17 | 08/12/17
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Pieļauju, ka šogad izmaiņas saistītas ar Lielās ielas remontu. Bet nākamgad viennozīmīgi atpakaļ vecajā vietā. .....un dvēselē Rožu laukums.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki