Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā top jauna kartingu halle, esošu slēgs 24.novembrī


atlikušas 250 zīmes


Liepājā top jauna kartingu halle, esošu slēgs 24.novembrī (10)

Piektdienā, 16. novembrī, 2018 | BIRKAS: elektrokartings , Blue Shock Race , Artis Daugins , Vecā ostmala 22
Izdrukāt Ziņot

Sakarā ar jaunas elektrokartingu halles izveidi, esošā Liepājas Kartingu halle Vecejā Ostmalā 22 tiks slēgta 24.novembrī, informē "Blue Shock Race" (BSR) vadītājs Artis Daugins.

Esošā Liepājas kartingu halle nepilnu trīs pastāvēšanas gadu laikā apkalpojusi vairāk kā 45 tūkstošu klientus un no kartingu trases izaugusi par plašas izklaides centru, radot jaunu pieredzi Liepājai.

Vienlaikus tā ir bijusi par izcilu vietu bērniem, kas patiešām izbauda aktīvas liepājas izklaides iespējas.

Ņemot veŗā kartingu halles popularitāti, BSR un kartingu sacensību attīstību turpina spert nākošos soļus. Jaunās halles trase būs plašāka ar dinamiskāku konfigurāciju, kas ļaus nodoršināt sacensību līdz pat sešiem braucējiem vienlaikus. Būs pieejami arī liepājnieku ilgi gaidītie jaunie "BSR2018 Dimant", papildus arī jaunas atrakcijas bērniem.

Artis Daugins: "Līdz šim hallē ir aizvadits daudz laika un enerģijas, soli pa solim no mazumiņa esam pilnveidojuši daudzas lietas, esam iemācijušies to ko nekur citur nevar iemācīties. Visas šīs zināšanas mums ir ļavušas izveidot lielisku halles frančīzes konceptu, ko šobrīd arī vēlamies pacelt jaunā līmenī te pat Liepājā, tāpēc speram nākošo soli, kurā tiks ieguldīti papildus līdzekļi un apkopota visa gūtā pieredze. Aicinām klientus pēdējās nedēļas laikā izmantot visas neizmantotās iespējas, pārspēt savu kolēģi vai draugu. Tiem, kas nebūs paspējuši izmantot savas dāvanu kartes vai ielūgumus, noteikti varēs izmantot jaunajā vietā, pat ja derīguma termiņš būs beidzies."

Lai saglabātu intrigu jaunās kartingu halles adrese tiks publiskota janvārī, bet atklāšana notiks jau februārī. Visi sadarbības partneri un citi interesenti, kas vēlas kādā veidā iesaistīties šī izklaides un aktīvās atpūtas centra izveidē, aicināti sazināties pa e-pastu: info@blueshockrace.com.


Sludinājums

Parādi
17:41 | 16/11/18
ZIŅOT
(-0)
(14)
+

Juhū, varēs atkal jaunā adresē ielaist parādus.

Gutenbergs
18:25 | 16/11/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Kādu laiku nav vairs Seska jumts..

ak, vai
20:42 | 16/11/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

2018.gada novembra 7.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Blue Shock Race" 42103069876" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 23551.78 euro apmērā.

2018.gada novembra 7.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BSR Liepāja" 42103076651" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 6686.65 euro apmērā.

Tad sanāk, , ka tās ir abas tā "businesmeņa" Atiņa firmas? Tad sanāk, ka Daugins ir parādā 30000.00 eur?!

kartesa
01:05 | 17/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

kartinga trase iespējams būs bijuša Liepājas metalurga teritorija?

Dagoberts
07:42 | 17/11/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

No biznesa loģikas veco nevajadzētu slēgt ciet, kamēr nav vaļā jaunā.
OK var būt runa par nedēļu iekārtu pārvešanai. Bet te - divi mēneši!
Kaut kas nav!

upsi o
11:58 | 17/11/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Jau sen no pavasara redzams ka to taisa ciet .Tur jau kādi mēneši 8-6 SS .lv meklē jaunus īrniekus. īre 4400 eiras

Sviests
21:07 | 17/11/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Vai tad kāds ar tām salauztām ļerkatām vizinās? Kāda jēga sevi slavināt, ja aizejot nav ar ko tur braukt.

hmm
21:45 | 19/11/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Man personigi neinterese ka sim BSR ir nodoklu paradi, jo pa lielam viņi neko nerazo un kops ir iespeja aizvest bernu patreneties un izklaideties, lai viņi organize to trasi. Ari to ar berniem labrat apmeklesu.
Attieciba par nedelu iekartu parvesanai:
ja Tev ir 100 cilveku komanda kas var vienlaicigi darboties abos objektos, iespejams, tam tad ari vajadzetu nedelu. Bet kops tas ir jauniesu miniprojekts, gan jau ka laiks jaiegulda teritorijas pielagosanai, kas tam nekad nebija paredzeta...Varbut ari kamēr saraz paris kartingus klat laiks paies...Nav ko kritizet

STEPHEN WILLIAMS
20:52 | 20/11/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Vai tev ir nepieciešama kredīta piešķiršana? KONTAKTIEM SAISTĪBĀ AR JEBKĀDA VEIDA ATLĪDZĪBU AR 2% mazu procentu. (Stephenswillsloan@gmail.com)

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku aizdevumus, biznesa aizdevumus, parāda konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, vie

Haha
21:52 | 20/11/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Droši vien no VID un darba inspekcijas, ugunsdzēsējiem un citiem kantoriem puisis baidās, tādēļ tur visu slepenībā... citādi jau būtu izlielījies, kur būs jaunā halle.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki