Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā uzstāsies "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts"


atlikušas 250 zīmes


Liepājā uzstāsies "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts"

Ceturtdienā, 14. martā, 2019 | BIRKAS: koncerts , Wiktorija
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 22.martā, pulksten 20 kultūras namā "Wiktorija" uzstāsies divas pašmāju grupas – "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts", kurām pievienosies arī saksofonists Kristaps Lubovs.

Solot interesantu un atšķirīgu programmu divās daļās, dubultkoncertā skanēs indī, džeza, fanka un roka žanra elementi.

"Mūsu, The Coco’nuts, Latvijas tūre turpinās, un esam gatavi piestāt arī vēju pilsētā. Lai brauciens nebūtu tik vienmuļš un mēs būtu pilnīgi laimīgi, esam līdzi aicinājuši arī grupu Laime Pilnīga. Jau ilgi bijām ne tās ierastākās koncertvietas meklējumos, un nu tādu esam atraduši – dubultkoncerts notiks bijušajā kinoteātrī "Wiktorija". The Coco’nuts un Laime Pilnīga skanējums arī ir diezgan atšķirīgs, tāpēc vakars pilnīgi noteikti ir jāpieredz ikvienam liepājniekam un tās viesim," tā par gaidāmo koncertu stāsta grupas bundzinieks Artūrs Strautmanis.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Bezrindas.lv biļešu pārdošanas kasēs par 7 EUR, savukārt uz vietas būs iespējams iegādāties par 8 EUR.

Latvijas tūres ietvaros grupa apceļos piecas Latvijas pilsētas – Ventspili, Jelgavu, Liepāju, Valmieru un Rīgu. Tūres koncertos tiks atskaņotas gan jau zināmas, gan jaunas oriģināldziesmas, kā arī gaidāmi daži muzikāli pārsteigumi. Tāpat grupa tūrē ir aicinājusi pievienoties dažus īpašos viesus un muzikālās apvienības. Piemēram Liepājas Kultūras namā ""Wiktorija"", pēc "The Coco’nuts" uzstāšanās, uz skatuves kāps grupa "Laime Pilnīga". Savukārt Rīgā, K. K. fon Stricka villā, grupa dalīs skatuvi ar muzikālo apvienību "Kautkaili". Abos minētajos koncertos kopā ar grupu uzstāsies arī saksofonists Kristaps Lubovs.

"The Coco'nuts" ir indī, fanka un blūzroka grupa, kas sacer un izpilda mūziku, ko konkrētos mūzikas žanra rāmjos ielikt nevar. Daudz improvizācijas, nepieradinātības un aizrautības grupā saved kopā septiņi mūziķi – galvenā vokāliste Marija Broča, bekvokāliste Monta Kurme, bekvokāliste un tautiņinstrumentāliste Inese Bērziņa, ģitārists un vokālists Pēteris Narubins, saksofonists Benijs (Benny) Zeltkalis, bundzinieks Artūrs Strautmanis un kontrabasists Toms Valmiers.

Muzikālās gaitas grupa "The Coco'nuts" uzsāka 2012.gadā, un līdz šim izdots minialbums "Appetizer" 2014.gadā, studijas debijas albums "Amid Opposites" 2016.gadā un otrais studijas albums "No Other Way Out" 2018.gadā. Līdzšinējā grupas darbībā muzicēts ne mazums vietējos, kā arī ārvalstu festivālos un pasākumos, arī pašmāju "Positivus", "Riga Funk Fest" un "International Jazz Day", "Rīgas ritmi", Tartu Indie mūzikas festivālā un citos pasākumos.

Spilgtā latviešu rokgrupa "Laime Pilnīga" ir dibināta 2006.gada pavasarī, Rīgā, un ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīga ritma grupa, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli. Līdz šim "Laime Pilnīga" ir izdevusi trīs albumus – "Dual" 2011.gadā, "LP" 2015.gadā un "Synergy and Waterlilies" 2018.gadā. Visi albumi ir nominēti Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons" kā labākie rokmūzikas ieraksti.

Grupas sastāvā sastāvā ir Ervīns Ramiņš (vokāls, ģitāra), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra), Jānis Olekšs (basģitāra) un Elvijs Mamedovs (bungas).


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki