Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas Leļļu teātrī repertuāra izmaiņas


atlikušas 250 zīmes


Liepājas Leļļu teātrī repertuāra izmaiņas

Piektdienā, 20. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Svētdien, 22.aprīlī, pulksten 12 izrādes "Kā zvēri Pēterīti pārmācīja" vietā tiks rādīta "Bruno mācās skaitīt", savukārt sestdien, 21.aprīlī, pulksten 12, kā paredzēts tiks rādīta izrāde "Sarkangalvīte".

Diemžēl, ir lietas, ko teātris nevar ietekmēt un paredzēt – viena no tām ir aktieru slimība vai traumas, informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja Līva Ceda.
Arī turpmāk Liepājas Leļļu teātra repertuārā iespējamas izmaiņas, tāpēc lūgums sekot līdzi repertuāram teātra Facebook lapā, mājas lapā www.liepajaslelles.lv, kā arī Liepājas pilsētas kalendārā.

Izrāde "Sarkangalvīte", 21. aprīlī, pulksten 12, ir veidota pēc Brāļu Grimmu pasakas motīviem, kura ir apspēlēta dažādās versijās. Mēs gribam izstāstīt šo stāstu rotaļīgi un viegli. Mūsu Sarkangalvīte satiek mežā gan vardi, gan žurku, gan vilku, bet vilks nav ļauns. Viņš ir tikai apvainojies, ka visi aizmirsuši viņa dzimšanas dienu. Arī vecmāmiņa tikai netīšām "apēdas", par ko vilks ir patiešām nelaimīgs. Protams viss beidzas labi un nemaz nav bailīgi.

Izrādes režisors ir Juris Ločmelis. Izrādē spēlē Krists Mediņš un Denisa Braša. Izrāde paredzēta bērniem no trīs gadiem. Izrādes ilgums: 40 minūtes.

22. aprīlī, pulksten 12, mācīsimies skaitīt kopā ar Bruno izrādē "Bruno mācās skaitīt". Nav jau nemaz tik tālu no 1 līdz 10. Turklāt, ja ģimenē ir tētis, kurš gatavs runāt un dziedāt par visu – gan par divām vardēm, trim sarenītēm, pieciem pirkstiņiem, astoņiem kustoņiem vai par ciparu 6 uz Kristapa Porziņģa krekla un māmiņa, kura labprāt pārvērtīsies par taurenīti, divām pogām vai pieciem kaķiem, tad četrgadīgajam Bruno ir lieliska kompānija, lai pēcvakariņu laiku līdz miega rūķa sastapšanai pavadītu lieliskā cipariņu sabiedrībā.

Izrāde tiek izmantoti latviešu dzejnieku dzejoļi.

Izrādes režisore ir Dace Skadiņa. Izrādē spēlē Ingars Gudermanis, Agnese Kuplēna un Krists Mediņš. Izrāde paredzēta bērniem no trīs gadiem. Izrādes ilgums: 40 minūtes.
 
Informācija par biļešu iegādi un rezervāciju: www.liepajaslelles.lv – sadaļā "Kase".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki