Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas papīram" trešā vieta Uzņēmēju sporta spēlēs


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas papīram" trešā vieta Uzņēmēju sporta spēlēs

Otrdienā, 12. jūnijā, 2018 | BIRKAS: LDDK , LTRK , Liepājas papīrs , Uzņēmēju porta spēles
Izdrukāt Ziņot

Veiksmīgi noritējušas lielākās komandu sporta sacensības Latvijas darba devējiem, kurās šogad piedalījās vairāk nekā 2000 dalībnieku no 48 uzņēmumu komandām.

Uzņēmēju sporta spēles 2018 norisinājās no 8. līdz 10. jūnijam Usmas ezera atpūtas kompleksā "Lejastiezumi", informē sabiedrisko attiecību speciāliste Sana Stūre.

Šogad sporta spēļu dalībniekiem bija iespēja sacensties 20 dažādos komandu sporta veidos un 10 individuālajās aktivitātēs. Šogad labākos rezultātus kopvērtējumā uzrādīja VAS "Latvijas dzelzceļš" komanda, iegūstot pirmo vietu, SIA "Lattelecom", ierindojoties 2. vietā un, attiecīgi 3. vietu ieņemot – AS "Liepājas papīrs".

Uzņēmēju sporta spēles ir sportiski izklaidējošs pasākums uzņēmējiem un viņu ģimenēm, ko jau 6. gadu organizēja Latvijas Darba devēju konfederācija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru. Spēļu mērķis ir stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, veicināt uzņēmuma komandas garu, iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī aktīvi pavadīt laiku kolēģu un ģimenes lokā.

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš: "Kā organizatori esam gandarīti, ka sporta spēles ir kļuvušas par gaidītu Latvijas uzņēmējdarbības vides tradīciju un ik gadu pulcē arvien lielāku dalībnieku skaitu. Priecāsimies nākamajā gadā redzēt vēl vairāk uzņēmumu pārstāvju – īpaši to, kuri vēl nav izmantojuši šo iespēju saliedēt un motivēt kolektīvu sportiski iedvesmojošā gaisotnē. Iespējams, ka tādējādi Uzņēmēju sporta spēlēs 2019 redzēsim jaunus līderus, kas kļūs par lielākajiem konkurentiem godalgotākajām sporta spēļu komandām."

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993. gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 114 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 63 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2300 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2015.gadā pārsniedza 17,5 miljardus eiro.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki