Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas teātrī šovakar sāksies Ziemassvētku laiks


atlikušas 250 zīmes


Liepājas teātrī šovakar sāksies Ziemassvētku laiks (2) Ieskats Liepājas teātra Ziemassvētku koncerta norisēs

Trešdienā, 16. decembrī, 2015 | BIRKAS: teātris , koncerts , Ziemassvētki , Herberts Laukšteins , Liene Rolšteina
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Trešdien, 16.decembrī, uz Liepājas teātra skatuves izskanēs pirmais šā gada Ziemassvētku koncerts, kuram šogad dots nosaukums "Apvij rokas".

Aizsākušies Adventa laikā, populārie Ziemassvētku koncerti teātrī turpināsies līdz pat 27.decembri, pavisam izskanēs 12 koncerti.

"Septiņu gadu laikā Liepājas teātris ar Ziemassvētku koncerta programmu un tā formu ir iekarojis liepājnieku uzticību un mīlestību. Šis fakts uzliek atbildību. Mēs zinām, ka no mums gaida pārsteigumu, un mūsu mērķis šī gada koncertam ir kvalitāte pēc formas un mīlestība pēc satura,” iepriekš jau izteicās koncerta režisors Herberts Laukšteins.

Liepājas kamerorķestra atskaņotās mūzikas pavadībā skatītāji dzirdēs aktierus Agnesi Jēkabsoni, Everitu Pjatu, Inesi Kučinsku, Sigitu Jevgļevsku, Edgaru Pujātu, Viktoru Elleru, Rolandu Beķeri, Kasparu Kārkliņu un Sandi Pēci.

Koncerta programmu sastādījuši Herberts Laukšteins, Normunds Kalniņš un Rasa Bugavičute. Koncertā skanēs ne tikai Ziemassvētku, bet arī citas skaistas latviešu un ārzemju komponistu dziesmas latviešu valodā.

Par skaistiem vakartērpiem māksliniekiem gādājusi Liene Rolšteina, par atmosfēru gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis, aktieriem programmu sagatavot palīdzēja vokālā pedagoģe Ieva Dreimane.


Attēli:

Sludinājums

Gita
18:07 | 16/12/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nav mans mīļais Egons Dombrovskis...

zoja
14:35 | 05/01/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Maz piestrādāts ,lai neatkārtotos iepriekšējā gada repertuārs !!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki