Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LMMDV un viesmākslinieki veidos unikālu koncertprogrammu


atlikušas 250 zīmes


LMMDV un viesmākslinieki veidos unikālu koncertprogrammu

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Trešdienā, 16. maijā, 2018 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , Muzeju nakts , koncerts , Rustams Bagirovs , bigbends , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem un pasniedzējiem divas dienas būs iespēja meistarklasēs strādāt ar māksliniekiem no ASV, Latvijas, Nīderlandes, Kaboverdes, Kubas.

Visi mākslinieki jau no ceturtdienas vadīs meistarklases un kopā gatavos koncertprogrammu, kuru publikai atrādīs jau sestdien, 19.maijā, pasākuma "Muzeju nakts" ietvaros.

Meistarklases ceturtdien un piektdien koncertzāles "Lielais dzintars" telpās vadīs pieci viesmākslinieki: soliste Jorleni Delgado Farija (Yorlenie Delgado Faria), pianists Humberto Rios, trompetists Konstantīns Jemeljanovs, dziedātāja Beta Andersena (Beth Andersen) un basists Bils Bodins (Bill Bodine), savukārt koncerts notiks sestdien, 19.maijā, no pulksten 20 līdz 23 koncertzāles "Lielais dzintars" lielajā zālē.

Koncertprogrammu ar kopā ar viesmāksliniekiem veidos Melngaiļskolas bigbends (vadītājs Jānis Ivuškāns) un LMMDV kombo (vadītājs Rustams Bagirovs).

"Koncerts būs raibs un emocijām bagāts. Skatītāji varēs dzirdēt gan džezu, gan popmūziku, turklāt viesmākslinieki ir pieredzes bagāti un pasaulē labi atpazīstami, piemēram, dziedātāja Beta Andersena ir iedziedājusi pasaules slavu iemantojušas kinofilmas "Zvaigžņu kari" mūziku un piedalījos citos spilgtos projektos," stāsta LMMDV projektu vadītāja Irita Kalēja.

Meistarklases un koncertu atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un Liepājas Izglītības pārvalde.

Ieeja koncertā ir bez maksas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki