Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" decembrī notiks trešo gadu


atlikušas 250 zīmes


Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" decembrī notiks trešo gadu

Ceturtdienā, 30. oktobrī, 2014 | BIRKAS: Timbaka Taibaka , Ideja bode , gadatirgus , mākslas vidusskola
Izdrukāt Ziņot

Trešo gadu radošā telpa "Ideju bode" sadarbībā ar Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolu Ziemassvētku priekšvakarā organizē mākslas tirgu "Timbaka Taibaka".

No 19. līdz 21.decembrim skolas zālē, Alejas ielā 18, varēs iegādāties audzēkņu, pasniedzēju un citu mākslinieku gleznas, zīmējumus, grafikas, rotas, ādas un tekstila izstrādājumus, aksesuārus, koka izstādājumus un traukus, kā arī dažādus dizaina priekšmetus, informē radošās telpas "Ideju bode" vadītāja Krista Kalnarāja.

Tas ir vērienīgākais šāda veida tirgus Liepājā un piesaista interesentus gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Tieši šajā mākslas tirgū atradīsiet vispiemērotāko lietu, ar ko iepriecināt sev tuvu cilvēku Ziemassvētkos, tādējādi atbalstos Liepājas jaunos un jau atzītos māksliniekus. Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" tiks atklāts 19. decembrī pulksten 17, tas savu darbību turpinās 20. un 21.decembrī no pulksten 10 līdz 19.

Līdz šī gada 10.decembrim Liepājas Dizaina un makslas vidusskolas audzēkņi un pasniedzēji aicināti pieteikt savus darbus mākslas tirgum, aizpildot anketu un iesniedzot to skolas bibliotēkā kopā ar mākslas un amatniecības darbiem. Anketa pieejama Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā. Darbus var pietekt arī radošajā telpā "Ideju bode", rakstot uz e-pasta adresi linda@idejubode.lv, lai saņemtu pieteikuma anketu. Organizētāji patur tiesības atlasīt darbus, lai tie atbilst mākslas tirgus koncepcijai un idejai un atsķirtos no Liepājas tirdzniecības vietu ikdienas piedāvājuma.

Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" līdz šim piesaistījis gan liepājnieku, gan ārvalstu viesu interesi. Apmeklētāji novērtē košos un atškirīgos darbus, kas pieejami par salīdzinoši zemām cenām. Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" ir vieta, kur sarūpēt gaumīgas un īpaši darinātas dāvanas sev un tuviniekiem Ziemassvētkos. Tie ir ar rokām darināti trauki, aksesuāri, lampas, rotas, ādas un tekstila izstrādājumi, kas būtiski atšķiras no rūpnieciski ražotiem priekšmetiem.

Lielākā daļa mākslinieku, ar kuriem sadarbojas "Ideju bode", ir jaunās paaudzes talanti, kā arī Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi un pasniedzēji. "Ideju bode" aicina atbalstīt māksliniekus un amatniekus, iegādājoties viņu preces un dodot iespēju no ietirgotajiem līdzekļiem viņiem turpināt savu attīstību un izglītošanos.

Vairāk par mākslas tirgu var uzzināt: www.facebook.com/timbakataibaka


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki