Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Marta pirmajā nedēļas nogalē gan smiesies, gan sportos


atlikušas 250 zīmes


Marta pirmajā nedēļas nogalē gan smiesies, gan sportos

Autors: Anete Mūrniece, LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
Piektdienā, 02. martā, 2018 | BIRKAS: LOC , hokejs , izrāde , volejbols , futbols , basketbols
Izdrukāt Ziņot
Skatītājus smīdinās aktrise Zane Daudziņa, ar komēdiju "Tāda es esmu".
Skatītājus smīdinās aktrise Zane Daudziņa, ar komēdiju "Tāda es esmu".
FOTO: publicitātes

Nedēļas nogalē, no 2. līdz 4.martam, Liepājas Olimpiskajā centrā, kā ierasts, norisināsies dažāda mēroga sporta sacensības volejbolā, futbolā un basketbolā.

Tiks arī aizvadītas pirmās pusfināla spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Kultūras cienītājus smīdināt ieradīsies aktrise Zane Daudziņa, ar izrāžu apvienības "Panna" komēdiju "Tāda es esmu", bet ledus hallē HK "Liepāja" aizvadīs, iespējams izšķirošo, pusfināla spēli pret HK "Kurbads".

Piektdienas, 2.marta vakarā, savstarpējo cīņu Lejaskurzemes novada volejbola čempionāta ietvaros aizvadīs divas Liepājas sieviešu komandas. Šoreiz spēkiem mērosies "LSSS U14" un "LSSS U19" komandu spēlētājas. Spēles sākums pulksten 19, skatītāji gaidīti LOC sporta zālē Nr.4, jeb volejbola zālē.

Arī šajās brīvdienās, gan sestdien, gan svētdien, dalībnieki cīnīsies par uzvarām Liepājas pilsētas čempionātā telpu futbolā. Sestdienā, 3.martā, norisināsies piecas spēles. Pirmajā spēlē cīnīsies "Priekule" un "EKO Kurzeme", uzreiz pēc tam "Liepājas Papīrs" un "Nīca", trešā cīņa norisināsies starp "UPTK" un "VEA", nākamie laukumā dosies "RK Metāls" un "TEM", savukārt dienas noslēdzošajā cīņā spēkus salīdzinās "Valsts Policija" un "LJK".

Svētdien, 4.martā, atkārtoti laukumā dosies "UPTK", kuri šoreiz stāsies pretī "TEM" spēlētājiem, nākamie laukumā dosies "Centra draudze" un pirmās divīzijas astotā labākā komanda, bet pēdējā cīņā spēkiem mērosies "RK Metāls" un "Raven". 3.martā čempionāta cīņas norisināsies no pulksten 9 līdz 14, savukārt 4.martā spēlētāju meistarību būs iespējams vērot pēcpusdienā, no pulksten 12 līdz 15. Futbola cienītāji, kā ierasts, gaidīti LOC sporta zālēs Nr.2 un 3.

Nedēļas nogalē gaidāmas cīņas Latvijas jaunatnes basketbola līgas ietvaros. Sestdienā norisināsies sacensības zēniem vienā vecuma grupā starp "Liepāja 2" un "Tukums" komandām. Svētdienā tiks aizvadītas sacensības zēniem vairākās vecuma grupās, kuru laikā par uzvaru cīnīsies "Liepāja" un BS "Rīga/Jugla" spēlētāji. 3.martā dalībnieki laukumā dosies pulksten 11, bet 4.martā sākot no pulksten 11 līdz 15.30. Abas dienas skatītāji gaidīti LOC sporta zālē Nr.4, jeb volejbola zālē.

Šīs brīvdienas būs nozīmīgas Liepājas pilsētas basketbola čempionāta dalībniekiem, jo sestdien un svētdien LOC Arēnā tiks aizvadītas pirmās pusfināla spēles abu divīziju ietvaros. Sestdien, 3.martā, laukumā dosies 2. divīzijas komandas. Pirmie spēkiem mērosies "Kraukļi" un "Gavieze", bet otrajā spēlē par uzvaru cīnīsies "Promenade Hotel" un "Fēnikss". Svētdien, 4.martā, meistarību atrādīs 1. divīzijas komandas. Pirmā cīņa norisināsies starp "LPPP/Nīca" un "Liepājas Universitāte" spēlētājiem, bet uzreiz pēc tam spēkus salīdzinās "Oskara Transports" un "Ģeodēzists" komandas. Sestdienā čempionāta spēles norisināsies no pulksten 13 līdz 16, bet svētdien skatītāji gaidīti nedaudz agrāk, no pulksten 12 līdz 15.

Svētdiena, 4.marts, būs īpaša diena hokeja faniem, jo LOC Ledus hallē liepājnieki aizvadīs piekto pusfināla spēli Latvijas čempionāta "Optibet" Hokeja līgas ietvaros. Līdz šim komandas aizvadījušas 4 spēles, no kurām HK "Liepāja/Optibet" ir ieguvusi vienu uzvaru, bet HK "Kurbads" noslēguši trīs spēles ar rezultāta pārākumu. Spēles sākums pulksten 13.30. Ieejas maksa skatītājiem 1 vai 2 eiro.

Nedaudz vēlāk, LOC Rožu zāles skatītājus smīdinās atpazīstamā latviešu aktrise Zane Daudziņa, ar komēdiju "Tāda es esmu". Galvenās lomas varone Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele un izrāžu apvienības "Panna" komanda, mēģinās ar humoru celt ikkatras latviešu sievietes pašapziņu. Ikvienam, kurš vēlas no sirds izsmieties, kā arī atklāt latviešu sievietes miesas stāstu, kurā tiks veikta pilnīga ķermeņa inventarizācija, un meklētas atbildes uz dažādiem jautājumiem, aicināts iegādāties kādu no pēdējām pieejamajām biļetēm. Ieejas biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs visā Latvijā un internetā. Izrāde LOC Rožu zālē paredzēta 4.martā pulksten 15.

Noslēdzošais pasākums šajās brīvdienās būs Latvijas Basketbola līgas spēle starp "Betsafe/Liepāja" un "Latvijas Universitāte" komandām. Čempionāta pamatturnīra rezultātu tabulā liepājnieki pašlaik atrodami 5. vietā, savukārt pretinieki ierindojas vien 8. vietā. Basketbola fani, kuri vēlas atbalstīt Liepājas komandu cīņā pret viesiem no Rīgas, gaidīti LOC Arēnā 4.martā pulksten 17. Ieejas maksa pieaugušajiem ir 4 eiro, studentiem un jauniešiem līdz 18 gadiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieejas maksa 1 eiro, bet pensionāriem un jauniešiem līdz 7 gadu vecumam ieeja uz spēli ir bezmaksas.

Tiem, kuri vēlas baudīt aktīvu atpūtu, aicināti apmeklēt ledus halles publiskās slidotavas.

Piektdiena,2.marts
13.00 – 14.00 Publiskā slidotava
19.30 – 20.30 Publiskā slidotava ar nūjām
20.45 – 21.45 Publiskā slidotava

Sestdiena, 3.marts
15.00 – 16.00 Publiskā slidotava
16.15 – 17.15 Publiskā slidotava ar nūjām
17.30 – 18.30 Publiskā slidotava
18.45 – 19.45 Publiskā slidotava
20.00 – 21.00 Publiskā slidotava ar nūjām
21.15 – 22.15 Publiskā slidotava

Svētdiena, 4.marts
16.15 – 17.15 Publiskā slidotava
17.30 – 18.30 Publiskā slidotava ar nūjām
18.45 – 19.45 Publiskā slidotava
21.15 – 22.15 Publiskā slidotava


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki