Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Muzeju naktī daudz pasākumu būs arī "Kurzemē"


atlikušas 250 zīmes


Muzeju naktī daudz pasākumu būs arī "Kurzemē" (1)

Piektdienā, 18. maijā, 2018 | BIRKAS: Muzeju nakts , kino , Kurzeme
Izdrukāt Ziņot

Muzeju nakts ietvaros 19.maijā no pulksten 19 līdz 22 tirdzniecības nams "Kurzeme" aicina iepazīties ar Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" uzvarētāju – animācijas filmu "Bize un Neguļa".

Būs arī iespēja tikties ar filmas idejas un scenārija autori Loti Eglīti, informē "Kurzeme" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Pasākuma galvenais notikums – tirdzniecības nama 1. stāvā viesosies filmu studija "Atom Art" ar animācijas filmu "Bize un Neguļa", kura ir ieguvusi Nacionālo kino balvu "Lielais Kristaps" kā labākā animācijas filma, kā arī par labāko animācijas filmas režiju un par labāko scenāriju. Vakara laikā būs iespējams noskatīties animācijas filmu, iepazīties ar filmas idejas un scenārija autori Loti Eglīti, veidot filmas tēlus, kā arī pašiem piedalīties animācijas darbnīcās.

Atraktīvā gaisotnē Muzeju nakts viesi aicināti izmēģināt savas orientēšanās spējas un piedalīties orientēšanās spēlē, kuras noslēgumā būs iespēja laimēt vērtīgas balvas no tirdzniecības nama.

Sākot no pulksten 18 veikals "ECCO" aicina svinēt savu 2. dzimšanas dienu ar svētku kūku, dažādām aktivitātēm mazajiem apmeklētājiem un atlaidēm.

Muzeju nakts" ietvaros, sākot no pulksten 18 līdz 22 visos tirdzniecības nama veikalos būs īpašas atlaides līdz pat 50%, piedāvājumi grāmatām, tējām, rotaļlietām, apģērbam, sporta precēm un daudzām citām precēm.

Visi pasākumi bez maksas.


Sludinājums

izbrīns
15:07 | 18/05/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Par ko pārvērtusies Muzeju nakts?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki