Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nākot uz leļļu teātri ar zīmējumu, varēs saņemt atlaidi


atlikušas 250 zīmes


Nākot uz leļļu teātri ar zīmējumu, varēs saņemt atlaidi

Trešdienā, 28. martā, 2018 | BIRKAS: Leļļu teātris , Lieldienas
Izdrukāt Ziņot

Nākot uz Leļļu teātra izrādi "Sarkangalvīte", sestdien, 31.martā, pulksten 12 un atnesot savu zīmējumu Lieldienu tematikā, iespējams saņemt 25% atlaidi biļetei.

Atlaide tiek piemērota zīmējuma autoram, informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja Līva Ceda.

Savukārt svētdien, 1.aprīlī, izrāde "Zeķu zaķa pidžamu ballīte" tehnisku iemeslu dēļ ir atcelta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Leļļu teātris aicina uz šo izrādi, sestdien, 7.aprīlī, pulksten 12, kad arī papildus esošajām atlaidēm, būs pieejama 25% atlaide "Čili pica" drauga kartes īpašniekiem.

Sestdien, 31.martā, izrāde "Sarkangalvīte" ir balstīta uz visiem zināmās Brāļu Grimmu pasakas motīviem. Tomēr, mēs šo stāstu gribam izstāstīt viegli un rotaļīgi. Mūsu Sarkangalvīte satiek mežā gan vardi, gan žurku, gan vilku, bet vilks nav ļauns. Viņš ir tikai apvainojies, ka visi aizmirsuši viņa dzimšanas dienu. Arī vecmāmiņa tikai netīšām "apēdas", par ko vilks ir patiešām nelaimīgs. Protams viss beidzas labi un nemaz nav bailīgi.

Izrāde paredzēta bērniem vecumā no trīs gadiem. Izrādes režisors ir Juris Ločmelis,  mūzikas autors Jānis Strazds, māksliniece un scenogrāfe Aleksandra Runde, leļļu meistari Lāsma Vaiče, Uldis Vaičis un Laura Rutkovska. Lomās - Denisa Braša un Krists Mediņš. Izrādes ilgums 40 minūtes.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki