Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nedēļas izskaņā Olimpiskajā centrā jubileju svinēs "Keksi"


atlikušas 250 zīmes


Nedēļas izskaņā Olimpiskajā centrā jubileju svinēs "Keksi"

Autors: Anete Mūrniece, LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
Trešdienā, 11. oktobrī, 2017 | BIRKAS: LOC , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 13. oktobrī, pulksten 19 Latvijas rokenrola karaļi – grupa "Keksi" – aicina Olimpiskā centra Rožu zālē uz grupas 20. gadu jubileju.

Paralēli koncerttūrei, grupa šoruden izdod arī jaunu jubilejas albumu "New Guy in Town", kurā, tā pat kā koncertos būs dzirdamas rock&roll klasikas pērles grupas  īpašajā aranžējumā, kā arī grupas oriģināldziesmas.

Grupa "Keksi" dibināta 1997. gadā Cēsīs. Šo 20 gadu laikā "Keksi" ir priecējuši publiku autorkoncertos un neskaitāmos festivālos gan Latvijā, gan ārvalstīs, un pateicoties tam, kļuvusi par vienu no Baltijas atpazīstamākajām grupām, kas spēlē rock’n’roll, rockabilly, boogie un rythm’n’blues stila mūziku. Kopš grupas dibināšanas puiši ir spēlējuši kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Boney-M, Macy Grey, Smokie, Ottawan, kā arī populāriem Latvijas māksliniekiem.

Grupas sastāvā muzicē seši profesionāli mūziķi visdažādākajos vecumos, bet viņus visus vieno vārdos neizsakāma mīlestība pret rock’n’roll un rock’a’billy mūziku. Uz grupas "Keksi" jubilejas koncertu aicina Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Willie Strods (sitamie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons) un Aleksandrs Sircovs (bass).

Biļetes uz koncertu pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā, koncertu norises vietās un internetā.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki