Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nedēļas nogalē leļļu teātrī "Kur zirgi" un "Bruno mācās skaitīt"


atlikušas 250 zīmes


Nedēļas nogalē leļļu teātrī "Kur zirgi" un "Bruno mācās skaitīt"

Piektdienā, 26. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Leļļu teātra 30.sezona rit pilnā sparā. Sestdien, 27.oktobrī, pulksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt jauno objektu izrādi "Kur zirgi" un svētdien, 28.oktobrī, pulksten 12 "Bruno mācās skaitīt".

Sestdien leļļu teātris rādīs jaunāko Leļļu teātra izrādi "Kur zirgi", kurā kā spēles veids ir izvēlēts objektu teātris. Šajā izrādē skatuve neatrodas standarta vietā, kas ir interesanti gan skatītājiem, gan arī pašiem aktieriem, jo ir iespēja būt tuvāk publikai un sajust bērnu emocijas. Ar stāsta un sadzīvisku priekšmetu palīdzību aktieri uzburs bērniem jaunu un maz izzinātu pasauli, reizē iemācot rūpēties par vidi. Izrādes laikā objekti tiek atdzīvināti un pārvēršas par dažādām jūras radībām, piemēram, gumijas bērnu zābaciņš  kļūst par jūras zirdziņu, bet plastmasas pudeles par jūras ezi.

Izrādes pamatā ir Annas Belkovskas luga "Kur zirgi". Dramaturģe atklāj okeānu – pasaules lielāko ūdenstilpni, kas aizņem 71% no mūsu zemeslodes virsmas. Par nelaimi, okeānā nonākot piesārņojumam un sadzīviskām lietām, zemūdens pasaule strauji maina savu mikroklimatu. Neskatoties uz to,  dzīve zem ūdens ir notikumiem bagāta, kas ļauj tās iemītniekiem dzīvot aizraujošā vidē, kas ir tikpat noslēpumaina kā kosmoss.

Un sestdienas naktī neaizmirstam pagriezt pulksteņa rādītājus vienu stundu atpakaļ, lai īstajā laikā ierastos uz svētdienas izrādi "Bruno mācās skaitīt". Šī izrāde ir paredzēta pašiem mazākajiem skatītājiem, jo jautrā veidā parāda kā var iemācīties skaitīt.  Izrādē ir stāstīts par tēti, kurš gatavs runāt un dziedāt par visu – gan par divām vardēm,  gan astoņiem kustoņiem, gan par ciparu "6" uz Kristapa Porziņģa krekla, un vēl ir arī Bruno mamma, kura labprāt pārvērtīsies par taurenīti, divām pogām vai pieciem kaķiem un tāpēc četrgadīgajam Bruno ir lieliska kompānija, lai sagaidītu miega rūķi cipariņu sabiedrībā.

Biļetes iespējams iegādāties – vienu stundu pirms izrādes sākuma Leļļu teātra kasē (sestdienās un svētdienās no pulksten 11); Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6, darbdienās 9 – 17); rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529; kafejnīcā "Rožlaukums" (Rožu laukumā 5/6), informē Liepājas leļļu teātra Reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Gundars Čiževskis.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki