Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nedēļas nogales atpūtas un izklaides iespējas Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Nedēļas nogales atpūtas un izklaides iespējas Liepājā

Piektdienā, 09. janvārī, 2015 | BIRKAS: ekskursija , Red Sun Buffet , Big 7 , izstāde , LOC
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Edgars Pohevičs

Nedēļas nogalē Liepāja ir īstā vieta, kur baudīt gan romantiskas pastaigas pa pilsētu, izbaudot senatnīgo arhitektūru, kas savijas ar modernismu, gan dažādus kultūras un mākslas pasākumus.

Neskaitāmas izstādes sagaidīs liepājniekus un pilsētas viesus, kuri iecienījuši mākslu, taču nemierīgākos aizraus trakulīgas ballītes vietējos klubos un citas atpūtas iespējas pilsētā, informē Liepājas domes Informācijas un pakalpojumu nodaļas klientu apkalpošanas speciāliste Anete Jonase.

Lai iepazītu Liepājas pilsētu un pilsētas rotājumu maģisko mirdzumu, līdz pat 31.janvārim ikviens interesents aicināts piedalīties ekskursijā "Ziemas gaismas Liepājā", kas notiks katru sestdienu pulksten 16. Gida pavadībā iespējams aplūkot visas interesantākās Liepājas rotas un uzzināt daudz jauna par pilsētu.

10.janvārī un arī katru nākamo sestdienu liepājniekiem un pilsētas viesiem tiek dota iespēja apmeklēt radošo telpu "Ideju bode", lai iepazītu, novērtētu un iegādātos Liepājas un Kurzemes novada mākslinieku, dizaineru un amatnieku radītus darbus. Tirdziņš būs atvērts jau no pulksten 11.

Sestdien pulksten 18 ar igauņu mūziķu "Duo Floridante" izveidoto programmu "Smalkjūtīgais baroks" noslēgsies koncertcikls "Iededz gaismu". Promenade hotel Hika zālē klausītājus sagaidīs 150 gadu garumā tapušie baroka laika skaņdarbi, kuri tiks atskaņoti uz autentiskiem mūzikas instrumentiem tiorbas un baroka vijoles.

Svētdien, 11.janvārī, pulksten 15 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas teātris aicina uz izrādi "Ilgās Ziemassvētku pusdienas", kas veidota pēc Torntona Vaildera lugas motīviem.

Teātra mīļotājus priecēs arī izrāžu klāsts gan bērniem, gan pieaugušajiem, ko piedāvā Liepājas teātris un Liepājas leļļu teātris. Taču tiem, kam tuvāks kino, ir iespēja apmeklēt dažādas aizraujošas filmas arī 3D kinoteātrī "Kino Balle". Izvēlēties sev tīkamāko izklaidi iespējams Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv.

Klubi un bāri Liepājā nebeidz pārsteigt ar krāšņām ballītēm un brīnišķīgu atpūtu. Mūzikas un deju klubs "Big 7" Šo piektdien aicina iepazīties ar kluba kreatīvajiem bārmeņiem, nobaudot sagatavotos kokteiļus gan bez maksas, gan par īpašām cenām. Savukārt sestdien visus pārsteigs kvalitatīvs Dj šovs lietuvie’wsu Dvj GEXX aka Gesha – "VIDEOHEADS" izpildījumā. Kokteiļbārs "Red Sun Buffet" visus aicina uz patīkamu atpūtu un izdejošanos ballītē "Life is better when you dance", taču sestdien dzirkstošā vīna cienītāji tiek gaidīti uz "Champagne Night" kopā ar Mc Raivii.

III Starptautiskā Bērnu Baleta festivāla ietvaros, izveidota un "UPB" galerijā apskatāma mākslinieces Daces Dēliņas-Lipskas personālizstāde "Ballet". Savukārt Liepājas Latviešu biedrības namā ir apskatāma mākslinieces Lauras Vizbules personālizstāde "Aplis. Tīkls", kurā būs apskatāmi stikla darbi un gleznas. Savukārt dzīvesstila noliktavas "BigFish" telpās vērojama Latvijas Mākslinieku savienības rīkotā 2. Starptautiskais Mākslas simpozija "Mākslas dienas 2014. dialogs" izstāde. Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas filiālbibliotēkā "Libris" janvārī un februārī ikvienam interesentam iespēja apskatīt Jāņa Rudzīša fotoizstādi "Vienkāršība".

Liepājas Olimpiskā centra telpās norisināsies Jura Bērziņa-Soma sporta fotogrāfiju izstāde "Pilnai laimei". Autors ar fotogrāfiju palīdzību parāda, ka bagātajā Latvijas sporta dzīvē blakus pastāv gan olimpiskie, gan paraolimpiskie, gan tautas sporta veidi.

Liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja Liepājas muzeja pagrabā apskatīt muzeja 90 gadu jubilejai veltīto, jaunizveidoto ekspozīciju "Dienvidkurzemes ļaudis, dzīve un darbs". Taču mazajā izstāžu zālē atrodama mākslinieces Daces Dēliņas-Lipskas gleznu izstāde "Slepenais dārzs". Muzeja pirmā stāva izstā˛u zālēs skatāma krāšņa gleznu izstāde "Dienvidkurzemes atspulgs latviešu glezniecībā".

Liepājas Olimpiskajā centrā aktīvi norisinās sportiskās aktivitātes. Florbola fani tiek gaidīti uz Latvijas Florbola 1. līgas spēlēm sievietēm un Latvijas Florbola virslīgas spēles vīriešiem. Futbola fani tiek gaidīti uz Liepājas pilsētas telpu futbola čempionātu. Basketbola zālē notiks Aldaris Latvijas basketbola līgas 1. divīzijas spēles un Liepājas pilsētas čempionāts basketbolā vīriešiem. Sīkāka informācija par šiem un vēl citiem sporta notikumiem atrodama Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki