Notiks aizraujošs Lieldienu pasākums visai ģimenei

BIRKAS:
Baata , Lieldienas

Sestdien, 20.aprīlī, tirdzniecības centrā "baata" notiks aizraujošs Lieldienu pasākums visai ģimenei, informē pasākumu aģentūra "Lemon Pepper Events".

Atjaunoto Popes estrādi atklās festivāls "Vārti"

BIRKAS:
festivāls , Pope , dziesminieki

Šogad dziesminieku festivāls "Vārti" vērsies no 26. līdz 28. jūlijam, piedzīvojot to sākotnējās idejas realizāciju  – daļēji atjaunotās Popes estrādes atdzimšanu, informē organizatori.

"Kurzemē" būs zaķu komanda, trušu un mājputnu izstāde

BIRKAS:
izstāde , Lieldienas , Kurzeme

Tikai divas dienas – 19. un 20.aprīlī – tirdzniecības nama "Kurzeme" apmeklētājus priecēs trušu un mājputnu izstāde, kas tapusi sadarbībā ar zemnieku saimniecību "Elčuki".

Ikviens interesents var piedalīties Žurnālistu rallijā (5)

BIRKAS:
rallijs , Ātruma festivāls , Žurnālistu rallijs

Sākusies reģistrācija starptautiskajam Žurnālistu rallijam 2019. Šis ir vienīgais rallijs žurnālistiem pasaulē, kurš šogad sāksies 31.maijā Klaipēdā un noslēgsies 1.jūnijā Liepājā.

Būs pasākums visai ģimenei "Lieldienu zaķim pa pēdām"

BIRKAS:
XL Sala , Lieldienas

Piektdien, 19. aprīlī tirdzniecības centrā "XL Sala" gaidāms aizraujošs pasākums visai ģimenei "Lieldienu zaķim pa pēdām", informē organizatori.

Rekordliels dalībnieku skaits boulinga čempionāta 3. posmā

BIRKAS:
Dzintara boulings , boulings

Pagājušajā ceturtdienā atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings" notika nu jau 3. Liepājas atklātā boulinga čempionāta posms, ko organizē Liepājas boulinga klubs ar pilsētas atbalstu.

Normunds Rutulis izsludina rudens koncerttūri "Man nav žēl"

BIRKAS:
LOC , koncerts

Maestro Raimonds Pauls sarakstījis 12 jaunas dziesmas dziedātājam Normundam Rutulim, kas 4. septembrī – Normunda dzimšanas dienā tiks publicētas albumā "Man nav žēl".

Aicina uz Lieldienu sarīkojumu "Kā Ance Lieldienas izglāba"

BIRKAS:
TMKC , Lieldienas , Jūrmalas parks , koncerts

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina liepājniekus un pilsētas viesus svētdien, 21.aprīlī no pulksten 12 līdz 15 piedalīties Lieldienu sarīkojumā "Kā Ance Lieldienas izglāba".

"Līvi" publicē jaunā albuma "Pluss mīnuss" tituldziesmu (video) (4)

BIRKAS:
CD , Līvi , Ainars Virga , koncerts

Viena no Latvijas leģendārākajām rokgrupām "Līvi" pirmdien, 13.maijā, izdos jaunu studijas albumu ar jaunām, ilggadējā grupas līdera Ainara Virgas dziesmām.

Leļļu teātrī šonedēļ "Trīs Ruksīši" un "Kā Ruksītim gāja"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Šo sestdien, 13.aprīlī, pulksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt izrādi "Kā Ruksītim gāja", bet svētdien, 14.aprīlī, pulksten 12 gaidīs uz vēl vienu izrādi par ruksīšu piedzīvojumiem – "Trīs Ruksīši".

Svētdien "Kungi" prezentēs savu jauno albumu (6)

BIRKAS:
LOC , koncerts

Svētdien, 14.aprīlī, pulksten 15 Olimpiskā centa Rožu zālē ar programmu "Dzimtai zemei" koncertapvienība "Kungi" prezentēs savu jauno albumu.

Liepājas boulinga čempionāts turpināsies ar 3. posmu

BIRKAS:
boulings , Dzintara boulings

Ceturtdien, 11.aprīlī, pulksten 18 atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings" tiks aizvadīts Liepājas atklātā boulinga čempionāta 3. posms, informē organizatori.

Festivāls "Summer Sound" papildina mākslinieku sarakstu

BIRKAS:
Summer Sound

Festivāla "Summer Sound" mākslinieku sarakstu papildina nīderlandiešu DJ duets "The Him", reperis "ansis", atraktīvā Aija Andrejeva, radio hitu līderis Jānis Stībelis un citi.

Viesosies multimediju mākslinieks Deivids Kleisers

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts

Maijā ar koncertiem Ventspilī, Liepājā un Rīgā pasākumu sērijas "Zemlika nāk…" ietvaros viesosies kanādiešu mūziķis un multimediju mākslinieks Deivids Kleisers jeb "Crying High".

Šonedēļ Leļļu teātrī pirmizrāde – "Kā Ruksītim gāja"

BIRKAS:
Leļļu teātris , pirmizrāde

Šajā nedēļas nogalē, sestdien, 6.aprīlī, pulksten 12 un svētdien, 7.aprīlī, pulksten 12 Liepājas Leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos jauniestudējums "Kā Ruksītim gāja".

Liepājnieki piesaka pavasara jubilejas koncertu ciklu Liepājas mūziķu pasākums Rokkafejnīcā Rīgā

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts , rokkafejnīca , Ainars Virga , Juris Pavītols , Igo , Credo
Matīss Pavītols

Ceturtdien Latvijas 1. Rokkafejnīcā Rīgā pulcējās tie Liepājas mūziķi, kas šopavasar – aprīlī un maijā – rīko jubilejas koncertus, lai nedaudz pamuzicētu un pastāstītu par savām iecerēm.

LSO turpina sadarbību ar britu izdevniecību "Toccata Classics"

BIRKAS:
Lielais Dzintars , LSO
Diska vāks

Šonedēļ "Lielajā dzintarā" Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) kopā ar saksofonistu Arvīdu Kazlausku diriģenta Māra Kupča vadībā strādā pie jauniem Fridriha Bruka ierakstiem.

Šonedēļ Liepājas Leļļu teātrī izrāde "Trīs Ruksīši"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Šajā nedēļas nogalē, sestdien, 30.martā, pulksten 12 un svētdien, 31.martā pulksten 12 Liepājas Leļļu teātris gaidīs visus interesentus uz izrādi "Trīs Ruksīši".

"Radio SWH" ceturtdien raidīs no Liepājas Universitātes jumta

BIRKAS:
Radio SWH , LiepU , Radošuma dienas

Ceturtdien, 28.martā, no pulksten 7.00 līdz pulksten 19.00 "Radio SWH", piedaloties Liepājas Universitātes Zinātnes un radošuma dienās, raidīs no izbraukuma studijas Liepājā.

Notiks 8. Amatierteātru festivāls "Te un nekur citur"

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , Wiktorija , Ināra Kalnarāja , festivāls , amatierteātri , TMKC

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, Tautas teātris un režisore Ināra Kalnarāja aicina uz 8. Amatierteātru festivālu, kas 30. un 31.martā pulcēs teātrus no Liepājas, Rīgas un Ogres.