Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks "Jam Session" ar akordeonistu no Krievijas


atlikušas 250 zīmes


Notiks "Jam Session" ar akordeonistu no Krievijas

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Ceturtdienā, 02. maijā, 2019 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , koncerts , džezs , Jam Session , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola otrdien, 7.maijā, pulksten 19 "Lielā dzintara" mākslas telpā "Civita Nova" tradicionāli organizēs muzikālo pasākumu "Jam Session".

Šoreiz īpašais viesis būs Nikolajs Ovčiņņikovs, kurš sevi pierādījis kā talantīgu akordeonistu jauno Krievijas mūziķu vidū.

Papildus varēs dzirdēt Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) džeza katedras studentu Latin Combo "Som Nosso" priekšnesumus. Combo vadītājs ir puertorikāņu izcelsmes ģitārists Nefs Irizarijs, kurš koncertā muzicēs kopā ar studentiem, spēlējot perkusijas. Ansamblis izpildīs brazīliešu un Afro Cuban mūziku. Koncertā tiks atskaņoti skaistākie bosa nova, baijo, son, bolero, chachacha, mambo skaņdarbi. Combo sastāvā uzstāsies Katrīna Kabiņecka (vokāls), Karīna Laugale (vokāls), Edijs Ostapko (ģitāra), Krists Saržants (klavieres), Miķelis Dzenuška (vibrofons), Emīls Bogdanovičs (basģitāra), Jēkabs Zemzaris (bungas) un Nefs Irizarijs (kongas).

Savukārt akordeonistu N. Ovčiņņikovu interesē džezs un džeza improvizācija. Viņš ir izmēģinājis veiksmi komponēšanā, kā arī ieguvis godalgotas vietas konkursos "Internationaler Akkordeonwettbewerb Klingenthal 2017", "Coupe Mondial", "Citta di Castelfidardo" un "Trophee Mondial". N. Ovčiņņikovs uzvarējis prestižajā konkursā "Tropée Mondial 2014" (Kauņa, Lietuva).

Nikolajs veiksmīgi organizējis koncertus un meistarklases Kanādā, Ķīnā, Itālijā, Francijā, Vācijā, Ungārijā, Portugālē, Latvijā, Lietuvā un daudzās citās valstīs, kā arī uzstājies Sanktpēterburgā uz viena skatuves kopā ar džeza zvaigzni Čiku Korea, Simonu Zančini un daudzām citām zvaigznēm.

Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un viesiem. Pasākumu organizē LMMDV, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, Valsts Kultūrkapitāla fonds un koncertzāle "Lielais dzintars".

Ieeja pasākumā ir bez maksas.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki