Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Olga Dreģe 80 gadu jubileju svinēs arī Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Olga Dreģe 80 gadu jubileju svinēs arī Liepājā

Ceturtdienā, 03. maijā, 2018 | BIRKAS: Lielais Dzintars , jubileja
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Otrdien, 8.maijā, pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" ar savu vērienīgo 80 gadu jubilejas koncertu viesosies izcilā un leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe.

"Tas būs brīnišķīgs maija vakars vēju pilsētā Liepājā, kurā kopā ar kolēģiem, uzticīgajiem skatītājiem un teātra mākslas cienītājiem ļausimies pieskārieniem manam dzīves skrējienam – cauri ilgām, sapņiem; no Smiļģa horizonta līdz vertikālei, pa kuru es joprojām kāpju kā alpīnists soli pa solim – tieksmē pēc pilnības, pēc skaistuma; kur mani vilina trīs Dailes liesmas, kurās esmu dedzināta, kalta un rūdīta," savus jubilejas koncertu ieskicē māksliniece, piebilstot – "lai kā gribētos šos mirkļus aizkavēt vai apturēt, laiks ir lielākais dzīves režisors, un ar mani šogad sagaida mans astoņdesmitais dzīves pavasaris. Šajā jubilejas vakarā būs dziesmas, bērni, skatītāju vēstules, daudz humora un prieka!"

Koncertos, kurus vadīs pazīstamais rakstnieks un publicists Ēriks Hānbergs un Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, piedalīsies kinorežisors Jānis Streičs, Olgas Dreģes ekrāna partneri, starp tiem arī Baiba Indriksone, ilggadīgie skatuves kolēģi Ausma Kantāne, Juris Strenga un Jānis Paukštello, bērnu ansamblis "Knīpas un knauķi" u.c viesi.

Koncertā piedalīsies arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jaukais koris "INTIS", mākslinieciskā vadītāja un diriģente Ilze Valce, kormeistars Kārlis Millers.

Koncerta laikā uz lielā ekrāna tiks demonstrēti fragmenti no nozīmīgākajām kinofilmām un teātra izrādēm, kur gaviļniece piedalījusies.

Biļetes uz koncertu var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki