Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Olimpiskajā centrā būs mūzikas un dejas izrāde "Māsa Kerija"


atlikušas 250 zīmes


Olimpiskajā centrā būs mūzikas un dejas izrāde "Māsa Kerija"

Ceturtdienā, 21. februārī, 2019 | BIRKAS: Valdis Lūriņš , izrāde , LOC
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Jau šo sestdien, 23.februārī, pulksten 15 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē būs skatāma mūzikas un dejas izrāde "Māsa Kerija", informē organizatori.

Emocionāli jaudīgā mūzikas un dejas izrāde tapusi Valda Lūriņa režijā un Alberta Kivlenieka horeogrāfijā. Kerijas, Herstvuda un Druē mīlas trīsstūri uz skatuves izdzīvo Kristīna Zaharova, Rihards Lepers un Normunds Rutulis, bet stāstu papildina profesionālu dejotāju grupa.

Neticami skaistā, noskaņām bagātā Maestro mūzika šoreiz atdzimusi jaunās krāsās.  Muzikālā materiāla izveidē piedalījies bigbends, iespaidīgo muzikālo dramaturģiju papildina Saulkrastu jauktā kora "ANIMA" balsis diriģentes Lauras Leontjevas vadībā, savukārt aranžijas un instrumentācijas veidojuši Eduards Raubiško, Edgars Linde un Kristaps Krievkalns.

Pēc Teodora Dreizera romāna motīviem veidotais stāsts par jaunu meiteni, kas dodas uz lielpilsētu ar sapni kļūt par aktrisi, aktualitāti nav zaudējis arī mūsdienās. Savulaik piedzīvojis vairākus jauniestudējumus uz skatuves, skaņu platē un videofilmā, tas joprojām aizkustina ikviena klausītāja sirdi.  Šajā iestudējumā Herstvuds ir kļuvis teātra trupas vadītājs un horeogrāfs, savukārt Druē – viens no teātra sponsoriem.

Valdis Lūriņš īpaši apmierināts par galveno lomu atveidotājiem. "Lai arī Normunds Rutulis nav profesionāls aktieris, esmu pieredzējis, ka mūzika spēj atraisīt cilvēkā viņa slēptās dotības, un tā ir noticis arī ar Normundu. Brīnišķīgu skolu Maskavā izgājusi Zaharova, un varu teikt, ka viņa ir augstas raudzes profesionāla aktrise, pie tam dziedoša", uzsver režisors. Kā kādā no mēģinājumiem teica horeogrāfs Alberts Kivlenieks: "esam uzlikuši kvalitātes visaugstāko latiņu, lai nav kur atkāpties. Zemāk par Brodveju nevar būt".

Atzīstot, ka šī nebūt ne vieglā loma varētu būt ikvienas aktrises sapnis, dziedātāja Kristīna Zaharova saka: "Tas ir izaicinājums – izdzīvot šo stāstu, kura emociju amplitūda ir milzīga – no bērnišķīga naivuma līdz izmisumam, sāpēm un atdzimšanai. Caur Kerijas lomu es iepazīstu arī pati sevi, un apzinos to stipro iekšējo kodolu, kas mīt ikvienā sievietē. Mēs esam stipras, to vajag vienmēr atcerēties."

Mūzikas un dejas izrādi "Māsa Kerija" iestudējusi "Producentu Grupa 7", scenogrāfs – Egils Kupčs, tērpu māksliniece – Ilze Kaša.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā. 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki