Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Ostmala" aicina uz vasaras vienīgo brīvdabas kino seansu


atlikušas 250 zīmes


"Ostmala" aicina uz vasaras vienīgo brīvdabas kino seansu (1)

Trešdienā, 29. augustā, 2018 | BIRKAS: t/c Ostmala , kino , atpūtas parks Pērkone
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 31.augustā, tirdzniecības centrs "Ostmala" sadarbībā ar biedrību "Open Liepāja" un atpūtas parku "Pērkone" organizē unikālu brīvdabas kino seansu.

Tiks izrādīta popularitāti guvušā Oskara Rupenheita režisētā latviešu kriminālkomēdija "Kriminālās ekselences fonds". Kino seanss notiks atpūtas parkā "Pērkone", Pērkones ielā 32, Liepājā, pulksten 20.30.

Laura Bērziņa, tirdzniecības centra "Ostmala" mārketinga vadītāja: "Ideja par šādu kino vakaru radās pavisam nejauši, domājot par to, kā vēl šovasar varam paspēt iepriecināt liepājniekus un pilsētas viesus. Tā kā brīvdabas kino ir katras pilsētas neatņemama sastāvdaļa un šajā vasarā Liepājā vēl nekas tāds nebija dzirdēts, tad nebija šaubu – kino brīvā dabā – kas var būt labāks! Ja runā par filmas izvēli, tad tā noteikti nav nejauša. Filma "Kriminālās ekselences fonds" ir šī gada drosmīgākā filma, kas aizrauj arvien vairāk skatītāju. Un tieši tas ir arī vajadzīgs."

Edijs Klaišis biedrības "Open Liepāja" valdes priekšsēdētājs: "Sadarbībā ar tirdzniecības centru "Ostmala" visas vasaras garumā liepājniekiem un pilsētas viesiem esam organizējuši gan lielākus, gan mazākus bezmaksas koncertus, un apmeklētāju atsaucība uz šiem pasākumiem kļūst arvien lielāka. Lai paplašinātu bezmaksas izklaižu iespējas, brīvdabas kino vakars ir tieši tas, kas vajadzīgs, kamēr vasara vēl nav beigusies. Kino brīvā dabā, turklāt ar nepārspējamo latviešu filmu, kas iegūst jaunus fanus ar katru dienu, viennozīmīgi rada Liepāju par 31.augusta labāko galamērķi. Jaukā gaisotnē baudīt filmu piektdienas vakarā, un brīvdienās kopā ar ģimeni, bērniem vai draugiem atklāt Liepāju no jauna noteikti ir tā vērts."

Kino vakars tiek rīkots brīvā gaisotnē, un visi tiek laipni aicināti ierasties ar savām mīļākajām sedziņām un piknika groziņiem, lai vakars būtu patiešām izdevies. Kino apmeklētājus sagaidīsim ar īsto noskaņu mūziku no latviešu zelta fonda.

Filma nav ieteica personām jaunākiem par 16 gadiem!

Tirdzniecības centrs "Ostmala" (Kārļa zāles laukums 8, Liepāja) ir viens no lielākajiem un populārākiem tirdzniecības centriem Liepājā ar platību 8891 m2. Tirdzniecības centrā ir vairāk kā 30 dažādi nomnieki, kas piedāvā centra apmeklētājiem plašu preču un pakalpojumu sortimentu. Centrs atvērts apmeklētājiem kopš 2004. gada, un ik gadu to apmeklē teju 2,5 miljonu pilsētas iedzīvotāju un viesu.


Sludinājums

muterīte
00:42 | 30/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jaukā gaisotnē baudīt filmu piektdienas vakarā, un brīvdienās kopā ar ģimeni, bērniem vai draugiem atklāt Liepāju no jauna noteikti ir tā vērts."
Filma nav ieteica personām jaunākiem par 16 gadiem! Kaut kā nesaskan. bērnus drīkst ņemt līdzi vai nē?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki