Otro Pludmales stipendiju iegūst Aizputes jauniešu projekts

BIRKAS:
Otrā Elpa , stipendija

Oktobrī labdarības veikala "Otrā Elpa. Pludmale” apmeklētāji no trim projektiem priekšroku devuši biedrība "NEXT” projektam "Mūzikas istaba”.

Aicina senioru klubiņš „Dzirkstele” (1)

BIRKAS:
seniori , "Dzirkstele" , Liepājas novada fonds

Ik ceturtdienu pulksten 16 uzņēmuma „Liepājas papīrs” mazajā zālē pulcējas vairāk kā desmit dāmu un kungu cienījamos gados, lai kopīgi mācītos un labi pavadītu laiku.

Ar jūru un dziesmu saistītā dzīves daļa

„Notis pie notīm ceļ rītu uz augšu, sirdis pie sirdīm kā asteres zied,  Dziesma jau nebeidzas pēdējā pantā, dziesmām ir deviņu cilvēku mūžs...”

Vienā no jūlija sestdienām klusumu augstskolas telpās jau rīta agrumā pārtrauca smiekli, prieka izsaucieni. Viena pēc otras durvis vēra vokālā ansambļa „Līga” bijušās dalībnieces, lai tiktos ansambļa 50 gadu jubilejā.

Jaunieši atgriežas no Co-Camp Anglijā

Tikko trīs jaunieši no Bērnu un jauniešu biedrības „Liepājas Jaunie Vanagi” Liene Jansone, Artis Daugins un Zane Kalniņa, atgriezās no Apvienotās Karalistes, Šervudas, kur pavadīja 10 dienas dzīvojot teltīs

Liepājas dzimšanas diena arī Reiterna namā

BIRKAS:
rokkafejnīca , Willow Farm , Virga Hard Orchestra , Ainars Virga

Sestdien, 17. martā Latvijas 1. rokkafejnīcā – Reiterna nams, Rīgā notiks Liepājas dzimšanas dienai veltīts pasākums ar "Willow Farm" un"Virga Hard Orchestra".