Svētku nedēļas nogalē leļļu teātrī būs izrāde "Kur zirgi"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sagaidot Latvijas Dzimšanas dienu, sestdien, 17.novembrī, pulksten 12 un svētdien, pulksten 12 leļļu teātrī visi laipni lūgti apmeklēt objektu izrādi "Kur zirgi".

Arī Liepājā bez maksas varēs redzēt filmu "Homo Novus" (1)

BIRKAS:
kino , Kino Balle , Latvijai 100

Sveicot Latviju simtgadē, uzņēmums "Knauf" svētku priekšvakaru atzīmē ar īpašu iniciatīvu, sniedzot iespēju ikvienam apmeklēt filmu "Homo Novus" bez maksas.

Liepājā notiks Korejas filmu festivāls

BIRKAS:
kino , Kino Balle

22. un 23. novembrī Liepājā pirmo reizi notiks Korejas filmu festivāls, kura laikā tiks izrādītas trīs filmas, lai iepazīstinātu ar korejiešu kino, kā arī izceltu Korejas kultūras dziļumu un daudzveidību.

Leļļu teātrī "Kad lelles atdzīvoties sāk" un "Bruno mācās skaitīt"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 10.novembrī, pulksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt izrādi "Kad lelles atdzīvoties sāk", bet svētdien pulksten 12 leļļu teātris piedāvā izrādi "Bruno mācās skaitīt".

Folkloras centrā "Namīns" svinēs Mārtiņdienu

BIRKAS:
Namīns , Atštaukas , folklora , Mārtiņdiena

Piektdien, 9.novembrī, pulksten 17 folkloras centrā "Namīns" gaida lielus un mazus Mārtiņdienas svinētājus. Skanēs Mārtiņdienas dziesmas, rotaļas un ticējumi.

"Prāta vētra" sniegs "Skārdu bungu tūres" koncertu Liepājā (9)

BIRKAS:
koncerts , Prāta Vētra , stadions Daugava

Liepājas stadionā "Daugava" 2019.gada 20.jūlijā notiks "Skārdu bungu tūres" turpinājuma koncerts, aģentūru LETA informēja grupas menedžere Aija Auškāpa.

Pirmizrādi piedzīvos filma "Zigfrīds Anna Meierovics" (2)

BIRKAS:
kino , Latviešu biedrības nams , vēsture

Sestdien, 10.novembrī, pulksten 14 un 16 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē reģionālo pirmizrādi piedzīvos režisora Tālivalža Margēviča filma "Zigfrīds Anna Meierovics".

Račs un "Saldās Sejas" izsludina papildkoncertu Liepājā (8)

BIRKAS:
koncerts , Guntars Račs , Lielais Dzintars , Ziemassvētki , Saldās sejas

Uz Guntara Rača un viņa projekta "Saldās sejas" koncertu sēriju "Reiz Ziemassvētkos..." koncertu Liepājā 6.decembrī biļetes ir izpārdotas, tādēļ izsludināts papildus koncerts 5.decembrī.

Nedēļas nogalē Leļļu teātrī būs "Sarkangalvīte" un "Lāčradzis"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 3.novembrī, pulksten 12 leļļu teātris piedāvā apmeklēt visiem pazīstamo "Sarkangalvīti" un svētdien, 4.novembrī, pulksten 12 tas aicina uz izrādi "Lāčradzis".

Atklās 70. – 80. gadu izcilāko plakātu izstādi "Plakātlaiks"

BIRKAS:
izstāde , Lielais Dzintars , plakāts

14.novembrī pulksten 17 koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā tiks atklāta mākslas zinātnieces Ramonas Umblijas kūrētā plakātu izstāde "Plakātlaiks. Kanons un individualitāte".

Par godu Latvijas simtgadei koncertēs Elza Rozentāle

BIRKAS:
koncerts , LOC , Latvijai 100

Sestdien, 3.novembrī, pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centrā Rožu zālē ar svētku programmu "Spēka dziesma" kopā ar grupu "Bur mani" uzstāsies dziedātāja Elza Rozentāle.

Tirdzniecības centrā "XL Sala" gaidāms Helovīna ķēriens

BIRKAS:
Helovīns , XL Sala , Lemon Pepper Events

Visu svēto dienas priekšvakarā trešdien, 31.oktobrī tirdzniecības centrā "XL Sala" gaidāms Helovīna ķēriens un spocīgas atlaides visas dienas garumā, informē organizatori.

Notiks filmas "Baltu ciltis" atkārtots kino seanss

BIRKAS:
kino , Latviešu biedrības nams , vēsture

4.novembrī pulksten 14 Liepājas Latviešu biedrības namā pēc skatītāju pieprasījuma  vēlreiz būs skatāma režisoru brāļu Laura un Raita Ābeļu vēsturiskā filma "Baltu ciltis / Pēdējie Eiropas pagāni".

Adventes laikā notiks uzvedums "Ziemas stāsti Wiktorijā" (2)

BIRKAS:
Ziemassvētki , Wiktorija , koncerts , Maija Kalniņa , Leons Leščinskis

Katru adventes svētdienu, 2., 9., 16. un 23.decembrī ikviens tiks gaidīts kultūras namā "Wiktorija", lai baudītu ziemassvētku laika burvību koncertuzvedumā "Ziemas stāsti Wiktorijā".

Igo ar četriem koncertiem atzīmēs savus 40 gadus uz skatuves

BIRKAS:
Igo , koncerts

Mūzikas namā "Daile" Rīgā Igo atzīmēs savus 40 gadus uz skatuves kopā ar tādiem mūziķiem kā Mārtiņš Brauns, Jānis Strazds, Valts Pūce, Aivars Hermanis, Jānis Lūsēns, Uldis Marhilēvičs u.c.

Akcijai "Apceļo Kurzemi" savi pastāvīgie piekritēji (4)

BIRKAS:
Apceļo Kurzemi , tūrisms , LRTIB , akcija
Pastāvīgs zīmodziņu un piedzīvojumu krājējs ir vēsturnieks Gunārs Silakaktiņš ar dzīvesbiedri un draugiem. Šās vasaras atklājums Aizputē.

31.oktobrī noslēgsies jau par tradīciju kļuvusī akcija "Apceļo Kurzemi", ko rīko Kurzemes tūrisma asociācija.

Nedēļas nogalē leļļu teātrī "Kur zirgi" un "Bruno mācās skaitīt"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Leļļu teātra 30.sezona rit pilnā sparā. Sestdien, 27.oktobrī, pulksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt jauno objektu izrādi "Kur zirgi" un svētdien, 28.oktobrī, pulksten 12 "Bruno mācās skaitīt".

Piektdien atklās Liepājas boulinga klubu

BIRKAS:
boulings , Dzintara boulings , boulinga klubs

Piektdien, 26.oktobrī, pulksten 18 atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings" oficiāli tiks atklāta jaundibinātā biedrība "Liepājas boulinga klubs".

Duboka koncertā – jaunas un zināmas "A-Europas" dziesmas (2)

BIRKAS:
koncerts , LOC

27. oktobrī pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē ar visu laiku populārākajām "A-Europa" dziesmām jaunos aranžējumos, kā arī jaunām dziesmām viesosies Artūrs Duboks.

Jauniešu mājā notiks "Brain Games" spēļu testēšanu

BIRKAS:
Jauniešu māja , galda spēles , studentu padome

Sestdien, 27.oktobrī, Liepājas Jauniešu māja, Kungu ielā 24 sadarbībā ar spēļu veikalu "Brain Games" un LiepU Studentu padomi aicina jauniešus uz galda spēļu pēcpusdienu.