Liepājnieki piesaka pavasara jubilejas koncertu ciklu Liepājas mūziķu pasākums Rokkafejnīcā Rīgā

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts , rokkafejnīca , Ainars Virga , Juris Pavītols , Igo , Credo
Matīss Pavītols

Ceturtdien Latvijas 1. Rokkafejnīcā Rīgā pulcējās tie Liepājas mūziķi, kas šopavasar – aprīlī un maijā – rīko jubilejas koncertus, lai nedaudz pamuzicētu un pastāstītu par savām iecerēm.

LSO turpina sadarbību ar britu izdevniecību "Toccata Classics"

BIRKAS:
Lielais Dzintars , LSO
Diska vāks

Šonedēļ "Lielajā dzintarā" Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) kopā ar saksofonistu Arvīdu Kazlausku diriģenta Māra Kupča vadībā strādā pie jauniem Fridriha Bruka ierakstiem.

Šonedēļ Liepājas Leļļu teātrī izrāde "Trīs Ruksīši"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Šajā nedēļas nogalē, sestdien, 30.martā, pulksten 12 un svētdien, 31.martā pulksten 12 Liepājas Leļļu teātris gaidīs visus interesentus uz izrādi "Trīs Ruksīši".

"Radio SWH" ceturtdien raidīs no Liepājas Universitātes jumta

BIRKAS:
Radio SWH , LiepU , Radošuma dienas

Ceturtdien, 28.martā, no pulksten 7.00 līdz pulksten 19.00 "Radio SWH", piedaloties Liepājas Universitātes Zinātnes un radošuma dienās, raidīs no izbraukuma studijas Liepājā.

Notiks 8. Amatierteātru festivāls "Te un nekur citur"

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , Wiktorija , Ināra Kalnarāja , festivāls , amatierteātri , TMKC

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, Tautas teātris un režisore Ināra Kalnarāja aicina uz 8. Amatierteātru festivālu, kas 30. un 31.martā pulcēs teātrus no Liepājas, Rīgas un Ogres.

Bērnu teātrī pirmizrādi piedzīvo "Zelta atslēdziņa" Lugas

BIRKAS:
pirmizrāde , Bērnu teātris , TMKC , Vita Pētersone

Skatītāju pārpildītā zālē notikusi Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Bērnu teātra izrādes "Zelta atslēdziņa" pirmizrāde, informē TMKC preses pārstāve Iveta Štelmahere.

Pauls un Kalniņš mūzikas nama "Daile" vieskoncertā Liepājā

BIRKAS:
Raimonds Pauls , Lielais Dzintars , koncerts , Daumants Kalniņš

Trešdien, 1. maijā, pulksten 17 koncertzālē "Lielais dzintars" izskanēs mūzikas nama "Daile" koncertprogramma "Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Tikšanās Dailē".

Leļļu teātrī šonedēļ ekskursija un izrāde "Trīs Ruksīši"

BIRKAS:
ekskursija , Leļļu teātris

Sestdien, 23.martā, pulksten 12 Leļļu teātris piedāvā apmeklēt ekskursiju pa teātra telpām, bet svētdien, 24.martā pulksten 12 visi laipni gaidīti uz jaunāko izrādi "Trīs Ruksīši".

Ar koncertiem augustā notiks Klusuma festivāls (13)

BIRKAS:
Dienvidu forti , pludmale , Klusuma festivāls , Toms Gineitis

Klusuma festivāls būs divu dienu vasaras notikums Liepājā 16. un 17.augustā, kas norisināsies gan jūras krastā, gan aizsargātā teritorijā – priežu ieskautajos Dienvidu fortos.

Liepāja saņem godalgotas vietas Pasākumu gada balvā

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Pasākumu gada balva

Ceturtdien, 21. martā, 5. Latvijas Pasākumu foruma ietvaros koncertzālē "Lielais dzintars" pulcējās Latvijas pasākumu organizatori, lai noteiktu labākos notikumus 2018. gadā.

Biedrības namā notiks sezonas noslēguma pasākums

BIRKAS:
balle , Latviešu biedrības nams

Sestdien, 13.aprīlī, no pulksten 20 Liepājas latviešu biedrības namā notiks eksotisks sezonas noslēguma pasākums ar nosaukumu "Havajiešu ballīte".

Liepājai dzimšanas dienā dāvina pašdarinātus pūķus

BIRKAS:
1.ģimnāzija

Atzīmējot pilsētas 394. dzimšanas dienu un uzsākot Radošuma dienas, Valsts 1.ģimnāzijas jaunieši sadarbībā ar fizikas skolotājiem rīkoja akciju "Pūķi Latvijas vēju galvaspilsētā".

Uzstāsies populārā grupa "Baritoni" ar viesiem

BIRKAS:
LOC , koncerts

Svētdien, 24.martā, pulksten 15 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē uzstāsies šovā "X-faktors" panākumus guvušie dalībnieki – grupa “Baritoni”.

Sestdien demonstrēs tērpus un rādīs izrādi

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Modes un mākslas studija

Sestdien, 23.martā, pulksten 19 koncertzāles "Lielais Dzintars" mākslas telpā "Civita Nova", 1. stāvā, Liepājas Modes un Mākslas Studija aicina uz pavasara pasākumu – izrādi "Skatiens".

Pasākumu gada balvai nominēti seši Liepājas pasākumi (9)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Pasākumu gada balva

Latvijas Pasākumu producentu apvienības apbalvojumam "Pasākumu gada balva 2018" nominēti seši Liepājas pasākumi, informē domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Sestdien būs iespēja saposties pavasarim

BIRKAS:
skaistumkopšana , Baata

Sestdien 16.martā tirdzniecības centrā "Baata" gaidāms spožākais šīs sezonas pasākums "Saposies pavasarim", informē pasākumu aģentūra "Lemon Pepper Events".

Jaunās mūzikas konkursā "Durvis" saņemti 30 pieteikumi

BIRKAS:
Dzintars Hmieļevskis , konkurss , Rietumu radio

"Rietumu radio" rīkotajā jaunās mūzikas konkursā "Durvis" saņemti 30 pieteikumi no visas Latvijas: Liepājas, Rīgas, Jelgavas, Jūrmalas un citām.

Jauniešu māja sestdien aicina uz jaunu lomu spēli

BIRKAS:
Jauniešu māja , Edmons Grudulis

Sestdien, 16.martā, pulksten 16 liepājnieki aicināti  uz Jauniešu māju, Kungu ielā 24, lai spēlētu vēl nebijušu spēli "King's Town", ko izveidojis liepājnieks Edmons Grudulis.

Liepājniekiem biļetes uz "Summer Sound" pieejamas lētāk (6)

BIRKAS:
Summer Sound

Festivāls "Summer Sound", kurš norisināises Liepājā, 2. un 3. augustā liepājniekiem un Liepājas viesiem piedāvā iegādāties biļetes uz festivālu lētāk.

Liepājā uzstāsies "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts"

BIRKAS:
koncerts , Wiktorija

Piektdien, 22.martā, pulksten 20 kultūras namā "Wiktorija" uzstāsies divas pašmāju grupas – "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts", kurām pievienosies arī saksofonists Kristaps Lubovs.