Ceturtdien spēka dziesmu vakarā viesosies etno kompānija "Zeidi"

BIRKAS:
Spēka dziesmas , folklora , koncerts , Namīns

Ceturtdien, 19.aprīlī, pulksten 18 folkloras centrā "Namīns" notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars. Īpašie viesi – etno kompānija "Zeidi" no Rīgas. Ieeja par ziedojumiem.

Notiks boulinga turnīrs Liepājas uzņēmumiem

BIRKAS:
boulings , Dzintara boulings

Ceturtdien, 19.aprīlī, pulksten 18, "Dzintara boulingā" (Peldu ielā 66) notiks īpašs komandu boulinga turnīrs Liepājas uzņēmumiem. Pieteikties aicināts ikviens uzņēmums.

Bruņoto spēku bigbenda džeza ansamblis koncertēs Nīcā

BIRKAS:
koncerts , bigbends , NBS , Nīcas novads

Otrdien, 17.aprīlī, pulksten 18 Nīcas kultūras namā uz koncertu aicina Nacionālo bruņoto spēku bigbenda džeza ansamblis. Ieeja koncertā – bez maksas

Leļļu teātrī būs latviešu tautas teika un pasaules klasika

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī tiks rādīta izrāde "Teika par vilciņu", kas balstīta uz latviešu tautas teikām un "Īkstīte", kas ir Hansa Kristiana Andersena, pasaules pasaku klasika.

"Melo-M" ar Latvijas simtgades tūres koncertu "Lielajā dzintarā"

BIRKAS:
Latvijai 100 , koncerts , Melo-M , Lielais Dzintars

Sestdien, 14.aprīlī pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" ar Latvijas simtgades koncerttūres koncertu viesosies čellu trio "Melo-M".

"Lai sasaucamies, lai dziedam" skanēs arī Liepājas teātrī

BIRKAS:
koncerts , teātris , Valdis Lūriņš

Ekspresīvais koncertuzvedums "Lai sasaucamies, lai dziedam!" pēc pirmizrādes Rīgas VEF kultūras pilī dosies uz Liepāju, kur 25.aprīlī būs skatāms uz Liepājas teātra skatuves.

"Kursas Putnos" notiks Čaplina nakts ar klavierēm

BIRKAS:
kino , Kursas putni

Piektdien, 13.aprīlī, pulksten 22 kultūrvietā "Kursas Putni" notiks Čārlijam Čaplinam veltīts tematiskais nakts pasākums ar pianistu Gunti Veilandu.

Festivāls "Summer Sound" izziņo jaunu skatuvi

BIRKAS:
Summer Sound

Šī gada "Summer Sound" festivālu papildina jauna skatuve – "I Love You Skatuve" uz kuras uzstāsies labākās pašmāju un Baltijas indie un alternatīvās mūzikas grupas.

Aicina piedalīties boulinga čempionāta 2. posmā

BIRKAS:
boulings , Dzintara boulings

Otrdien, 10.aprīlī, pulksten 18 norisināsies Liepājas pilsētas amatieru boulinga čempionāts 2.posms. Sacensībām var pievienoties ikviens interesents.

Ar koncertu "Kursas Putnos" viesosies Anneli Arro (4)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , Aleksandrs Krasavins

Šajā nedēļas nogalē, 6. un 7.aprīlī, kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāmi divi koncerti. Vienā no tiem koncertu sniegs grupas "Sus Dungo" dalībniece Anneli Arro.

Leļļu teātrī nedēļas nogalē ciemos aicina Zaķis (1)

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī gaidīs zaķis, kuram vienmēr kājās ir krāsainas zeķītes un jautra trīs bērnu kompānija, kas zvana mēnesim un dara citas trakulīgas lietas, lai padarītu dienu jaukāku.

Var pieteikties orientēšanās spēlēm "Liepājas pēdas Latvijā"

BIRKAS:
Liepājas pēdas Latvijā , orientēšanās

Atzīmējot Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienu un valsts simtgadi, 4.maijā Liepājā jau sesto reizi notiks vērienīgās orientēšanās spēles komandām "Liepājas pēdas Latvijā".

Iešūpo Lieldienas Rožu laukumā, Biedrības namā un citur Lieldienu tirgus Rožu laukumā, truši un citas izdarības

BIRKAS:
Lieldienas , Rožu laukums , tirdziņš , gadatirgus , Latviešu biedrības nams , XL Sala , izstāde , radošās darbnīcas

Sestdien, 31.martā, Rožu laukumā, Latviešu biedrības namā un lielveikalos ar tirdziņiem, izstādēm, darbnīcām un dažādām izdarībām iešūpoja Lieldienas.

Lieldienās aicina doties uz Trušu muižu "Eglainēs"

BIRKAS:
truši , Lieldienas , Trušu muiža , Kalvene

Lieldienu brīvdienās, no 30.marta līdz 2 aprīlim, ikvienu ciemos gaida "Trušu muiža" – trušu valstība gleznainā Kurzemes dabas stūrītī, Aizputes novada Kalvenes pagasta "Eglainēs".

Bruņoto spēku bigbends aicina uz džeza mūzikas koncertiem (2)

BIRKAS:
koncerts , bigbends , Latviešu biedrības nams

Trešdien, 4.aprīlī, pulksten 19 Liepājas Latviešu biedrības namā un  5.aprīlī pulksten 18 Ādažu Kultūras centrā notiks džeza mūzikas koncerti "Brīvais lidojums 3".

Pasākums "Kas te? Lieldienas te!" pārcelts uz estrādi "Pūt, vējiņi!" (1)

BIRKAS:
Lieldienas , koncerts , Pūt vējiņi!

Sliktās laika prognozes dēļ Jūrmalas parka bērnu laukumā paredzētais pasākums "Kas te? Lieldienas te!" tiek pārcelts uz koncertestrādi "Pūt, vējiņi!", kur viss notiks, kā iecerēts.

"Līvi" atzīmē jaunā albuma izdošanu un aicina uz koncertiem

BIRKAS:
koncerts , Līvi , Ainars Virga

Trešdien Vecrīgā, mājīgajā "Valtera restorānā", notika sen gaidīta tikšanās, uz kuru savus draugus un atbalstītājus bija uzaicinājuši leģendārās Liepājas rokgrupas "Līvi" dalībnieki.

"Kursas Putnos" uzstāsies Kristaps Pujāts un grupa "Avots" (1)

BIRKAS:
Kursas putni , Kristaps Pujāts , koncerts
Grupa

Šajā nedēļas nogalē, 30. un 31.martā, kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāmi dziedātāja Kristapa Pujāta un grupas "Avots" koncerti, informē organizatori.

Nākot uz leļļu teātri ar zīmējumu, varēs saņemt atlaidi

BIRKAS:
Leļļu teātris , Lieldienas

Nākot uz Leļļu teātra izrādi "Sarkangalvīte", sestdien, 31.martā, pulksten 12 un atnesot savu zīmējumu Lieldienu tematikā, iespējams saņemt 25% atlaidi biļetei.

Liepājā ar "Karlsonu" viesosies Rīgas Operetes teātris

BIRKAS:
teātris , viesizrādes , Valdis Lūriņš

Rīgas Operetes teātris aicina mazos un lielos skatītājus uz muzikālu piedzīvojumu spēli, kas veidota pēc Astrīdas Lindgrēnes mūzikla motīviem – "Karlsons".