Liepājniekiem biļetes uz "Summer Sound" pieejamas lētāk (6)

BIRKAS:
Summer Sound

Festivāls "Summer Sound", kurš norisināises Liepājā, 2. un 3. augustā liepājniekiem un Liepājas viesiem piedāvā iegādāties biļetes uz festivālu lētāk.

Liepājā uzstāsies "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts"

BIRKAS:
koncerts , Wiktorija

Piektdien, 22.martā, pulksten 20 kultūras namā "Wiktorija" uzstāsies divas pašmāju grupas – "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts", kurām pievienosies arī saksofonists Kristaps Lubovs.

Biedrības namā notiks spēlfilmas "1906" reģionālā pirmizrāde

BIRKAS:
kino , Mārtiņš Kalita , Latviešu biedrības nams

Piektdien, 15.martā, pulksten 19 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks režisora Gata Šmita krimināldrāmas "1906" reģionālā pirmizrāde un tikšanās ar filmas veidotājiem un aktieriem.

Tuvojas bērnu tautas deju svētki "Pilna sauja dzintariņu"

BIRKAS:
Selēna Vasiļjeva , Pilna sauja dzintariņu , Latviešu biedrības nams , Inta Āboliņa

22.martā notiks 16. bērnu tautas deju svētkiem "Pilna sauja dzintariņu". Svētku mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus Dziesmu un deju svētku procesā un tradīcijas saglabāšanā.

Festivāls "Summer Sound" izziņo pirmo mākslinieku vārdus (4)

BIRKAS:
pludmale , festivāls , Summer Sound

Šī gada "Summer Sound" festivālā, kurš norisināsies Liepājā 2. un 3. augustā uzstāsies vairāki ārzemju un pašmāju mākslinieki, informē festivāla preses pārstāve Alise Pabērza.

Leļļu teātrī sestdien pirmizrāde – "Trīs ruksīši"

BIRKAS:
Leļļu teātris , pirmizrāde

Šajā nedēļas nogalē, sestdien, 9.martā, pulksten 12 un svētdien, 10.martā pulksten 12 Liepājas leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos brāļu Grimmu pasaka "Trīs ruksīši".

Liepājā notiks 5. Latvijas pasākumu forums

BIRKAS:
Pasākumu forums , Lielais Dzintars

Koncertzālē "Lielais dzintars" no 19. līdz 22. martam notiks 5. Latvijas Pasākumu forums, kas jau piekto reizi pulcēs pasākumu industrijas profesionāļus no visas Latvijas.

Būs koncerts visai ģimenei "Sapinušies troļļos un vēl…"

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , Lielais Dzintars , koncerts

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) 30. martā pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" piedāvās koncertu visai ģimenei "Sapinušies troļļos un vēl…".

Liepājnieki aicināti uz tradicionalo diskonakti Grobiņā

BIRKAS:
diskotēka , Grobiņa

8.martā Grobiņas novada kultūras centrā "Robežnieki" valdīs īpaša un neatkārtoja disko noskaņa. Šogad pasākums izskanēs Sieviešu dienas noskaņu. Diskonakts tur notiks jau ceturto reizi.

Grupa "Credo" aicina uz 45 gadu jubilejas koncertu (8)

BIRKAS:
koncerts , Credo , Lielais Dzintars

11.maijā koncertzālē "Lielais Dzintars" uz grandiozu 45 gadu jubilejas koncertu  "Credo 45 / zelta sastāvs" aicina leģendārā grupa "Credo". Koncertu sākums – pullksten 15 un 19.

Ansamblis "Dziedonis" sagatavojis ikgadējo sveicienu dāmām

BIRKAS:
koncerts , Dziedonis , TMKC , Latviešu biedrības nams , 8.marts

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru vokālais ansamblis "Dziedonis" un tā vadītājs Valdis Aivars aicina uz Sieviešu dienas koncertu "Gan es Tevi atradīšu".

Notiks trīs īpaši koncerti bērniem un jauniešiem

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts

Pavasarī – martā, aprīlī un maijā – koncertzāle "Lielais dzintars" bērnus un jauniešus, kā arī viņu vecākus un skolotājus aicina uz trim košiem koncertiem.

Gaidāms Liepājas atklātā boulinga čempionāta 2. posms

BIRKAS:
boulings

Otrdien, 5. martā, atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings" tiks aizvadīts Liepājas atklātā boulinga čempionāta 2. posms, ko organizē biedrība "Liepājas boulinga klubs" ar domes atbalstu.

"Rietumu radio" izsludina jaunās mūzikas konkursu "Durvis 2019" (4)

BIRKAS:
Dzintars Hmieļevskis , konkurss , Rietumu radio

"Rietumu radio" izsludina grupu un solomākslinieku pieteikšanos jaunās mūzikas konkursam, kura mērķis atklāt plašākai sabiedrībai vēl nepazīstamus vai maz pazīstamus mūziķus.

Leļļu teātrī "Lāčradzis" un "Kad lelles atdzīvoties sāk"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 2.martā, pulksten 12 Leļļu teātris piedāvā izrādi "Lāčradzis", bet svētdien, 3.martā, plksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt izrādi "Kad lelles atdzīvoties sāk".

Jura Pavītola jubilejas koncerts plānots visai vērienīgs (4)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts , Līvi , Juris Pavītols , jubileja

Pirmdien, 6.maijā, pulksten 19, koncertzālē "Lielais Dzintars" notiks mūziķa Jura Pavītola 70 gadu jubilejas koncerts "Starp debesīm un zemi", kurā piedalīsies arī viņa draugi un domubiedri.

Mūziķi, dzejnieki un reperis apvienojas koncertā jauniešiem (1)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts
Daumants Kalniņš

Pirmdien, 25.martā, pulksten 11 un 13 Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" aicina uz koncertu "Latviešu dzeja un mūzika. Toreiz un tagad".

Izsludināts Ainara Virgas 55 gadu jubilejas papildkoncerts (7)

BIRKAS:
Ainars Virga , koncerts , Lielais Dzintars

Pēc pilnībā izpārdotā Ainara Virgas jubilejas koncerta, kas 18.aprīlī notiks koncertzālē "Lielais Dzintars", mūziķis nolēmis izsludināt papildkoncertu, kas turpat notiks 20.maijā pulksten 19.

28.februārī Liepājā būs speciāls filmas "Blakus" seanss (2)

BIRKAS:
Kino Balle , kino

Latvijas kinoteātros 1.martā sāks izrādīt režisores Alises Zariņas pilnmetrāžas filmu "Blakus". Dienu iepriekš, 28.februārī, pulksten 20, kinoteārtrī "Cinamon Balle" gaidāms speciāls seanss.

Ar koncertuzvedumu "Meklējam aktierus!" svinēs teātra dienu

BIRKAS:
Teātra diena , teātris

Kopš 1961.gada teātra profesionāļi – aktieri, režisori, teātra darbinieki un cienītāji – visā pasaulē atzīmē Starptautisko teātra dienu, par godu tai organizējot visdažādākos pasākumus.