"XL Salā" sestdien būs zaķu saimes Lieldienas

BIRKAS:
Lieldienas , XL Sala

Sestdien, 31.martā, tirdzniecības centrs "XL Sala" ielūdz uz Zaķu saimes Lieldienām. No pulksten 11 līdz 15 būs apskatāma daudzveidīga šķirņu trušu izstāde.

Rožu laukumā gaidāms tradicionālais Lieldienu tirdziņš

BIRKAS:
Lieldienas , Rožu laukums , gadatirgus

Lai svinētu gaismas uzvaru pār tumsu, 31.martā no plkst. 10 līdz 16 Rožu laukumā norisināsies Lieldienu tirdziņš. Uz svētkiem sabrauks mājražotāji un amatnieki no visas Latvijas.

"Kursas Putnos" uzstāsies Ēriks Loks un Reinis Jaunais

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts
Reinis Jaunais

Šajā nedēļas nogalē, 23. un 24.martā, kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāmi divi koncerti, kuros uzstāsies ģitāras virtuozs Reinis Jaunais un dziesminieks Ēriks Loks.

Leļļu teātrī tiks rādītas sirsnīgas izrādes bērniem

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Liepājas Leļļu teātrī būs divas jaukas izrādes, informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja  Līva Ceda.

Ēģiptiešu stāstniece izstāstīs 1001 nakts pasakas

BIRKAS:
LiepU , Frankofonija

Marts ir Frankofonijas pasākumu mēnesis, kas pulcē tos, kuri mīl franču valodu un frankofono kultūru, informē Liepājas Universitātes lektore Inese Veisbuka.

Biedrības nams aicina apmeklēt trušu izstādi

BIRKAS:
Lieldienas , Latviešu biedrības nams , izstāde , truši , mākslas pasāža RADI

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina dienu pirms Lieldienām, sestdien, 31.martā, no pulksten 11 līdz 15 visus apskatīt daudzveidīgo šķirņu trušu un mājputnu izstādi.

Bibliotēkā "Vecliepājas rūķis" būs Ģimenes spēļu diena

BIRKAS:
Vecliepājas rūķis , galda spēles

Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka un bērnu bibliotēka "Vecliepājas rūķis" 24. martā no pulksten 12 līdz 16 aicina uz pasākumu ģimenei – "Ģimenes spēļu diena bibliotēkā".

"Summer Sound" izziņo pirmos festivāla māksliniekus (7)

BIRKAS:
Summer Sound , Uldis Pabērzis

3. un 4.augustā Liepājas pludmalē notiks jau astotais festivāls "Summer Sound", un tā organizatori izziņojuši pirmos festivāla māksliniekus.

Lieldienās būs trušu izstāde, degustācijas un tirdziņš (1)

BIRKAS:
Lieldienas , Baata , izstāde

Lieldienās TC "Baata" būs šķirnes trušu izstāde, darbosies mājražotāju tirdziņš, tiks piedāvāta latgaliešu ēdienu degustācija un varēs izgatavot Lieldienu dekorus mājas rotāšanai.

"Kas te? Es te!" varoņi aicina svinēt Lieldienas Liepājā

BIRKAS:
Lieldienas , Jūrmalas parks , TMKC , koncerts

Klāt pavasara saulgrieži un Lielā diena – Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina modināt dabu un sevi jaunam ciklam, satiekoties un svinot Lieldienas kopā!

Krāsaini aizvadīts pirmais "Liepāja izAICINA" koncerts Koncerts

BIRKAS:
koncerts , LOC , Liepāja izAICINA , Kultūras pārvalde , Liepāja svin

Piektdien, 16. martā, Liepājas Olimpiskā centra arēnā risinājās viens no vērienīgākajiem Latvijas valsts simtgades mūzikas notikumiem – lielkoncerts "Liepāja izAICINA".

Biedrības nams aicina uz sezonas noslēguma balli

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , balle

Piektdien, 13.aprīlī, no pulksten 20 Latviešu biedrības nams aicina uz sezonas noslēguma balli "Dzīve kā košums", izdejojot to grupas "Mākoņstūmēji" programmas pavadījumā.

Gaidāms Kleina koncerts un Treiberga dzejas performance

BIRKAS:
Kursas putni , dzeja , koncerts

Šajā nedēļas nogalē kultūrvietā "Kursas Putni" gaidāms Tomasa Kleina koncerts, kā arī Toma Treiberga dzejas vakars, ko ar muzikālu performanci papildinās grupa "Kaktiņš un Stūrītis".

Ginta Grāveļa monoizrāde "Optimists" būs Liepājā

BIRKAS:
LOC , izrāde

Svētdien, 15.aprīlī, pulksten 15 Liepājas Olimpiskā centrā Rožu zālē būs skatāma "Pannas Teātra" jaunākā izrāde "Optimists", kas ir Ginta Grāveļa pirmā monoizrāde karjerā.

Pēterītis un Vilciņš aicina kopā svinēt dzimšanas dienu

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī, atzīmējot Liepājas dzimšanas dienu būs skatāmas divas izrādes, informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja Līva Ceda.

Spēka dziesmu pasākums pārcelts 22.marta vakaru

BIRKAS:
Spēka dziesmas , folklora , Namīns

Šodien plānotais ikmēneša spēka dziesmu vakars tiek pārcelts uz nākamo nedēļu un notiks ceturtdien, 22. martā, pulksten 18 folkloras centrā "Namīns". Ieeja par ziedojumiem.

Leļļu teātris piedalīsies starptautiskā festivālā

BIRKAS:
Leļļu teātris , festivāls

Šajā nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātris piedalīsies starptautiskā profesionālo teātru festivālā bērniem un jauniešiem "Eju meklēt!", kas no 15. līdz 18.martam notiks Rīgā.

Aizvadīts Liepājas boulinga čempionāta pirmais posms

BIRKAS:
boulings , Konstantīns Solovjovs , Pāvels Goroškovs , Kristaps Ruicēns , Edgars Lībeks

Otrdien, 13.martā, "Dzintara boulingā" norisinājās šīs sezonas pirmais individuālais boulinga turnīrs Liepājā, kurā varēja piedalīties ikviens interesents.

"Lielajā dzintarā" būs uzvedums skolēniem "Izstādes gleznas"

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts

Piektdien, 13.aprīlī pulksten 12 un 14 Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" Lielajā zālē notiks koncertuzvedums skolas vecuma bērniem "Izstādes gleznas".

Leļļu teātrī skatītājus ciemos gaidīs Bruno un Lāčradzis

BIRKAS:
Leļļu teātris

Leļļu teātrī ciemos gaidīs Bruno, kurš pēcvakariņu laiku pavada jautrā cipariņu kompānijā, kā arī aizraujošs stāsts par izveicīgo Pelēnu, kurš ar savu iedomu tēlu satricina visu mežu.