LMMDV un viesmākslinieki veidos unikālu koncertprogrammu

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , Muzeju nakts , koncerts , Rustams Bagirovs , bigbends , Lielais Dzintars

Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem un pasniedzējiem divas dienas būs iespēja meistarklasēs strādāt ar māksliniekiem no ASV, Latvijas, Nīderlandes, Kaboverdes, Kubas.

Viesosies Juris Kaukulis ar "Jauno Jāņu Orķestri"

BIRKAS:
koncerts , Fontaine palace

Juris Kaukulis un jaunā folka apvienība JJO ("Jauno Jāņu Orķestris") piektdien, 18.maijā, pulksten 23 aicina uz jaunā albuma "Ieviņa" atklāšanas koncertu klubā "Fontaine Palace".

Ilze Jurkāne Liepājā gatavo un sadziedas ar kori "Līva" (2)

BIRKAS:
Rimi , koris Līva , dziesmu svētki , vizīte

Liepājas koris "Līva" Dziesmu un Deju svētkus ieskandinājuši, kopīgi sadziedoties ar "Rimi Gardēdi" Ilzi Jurkāni un pagatavojot kolektīva iecienīto ēdienu – kartupeļu pankūkas ar piedevām.

Izziņo astoto festivālu "Zemlika", kas notiks oktobrī (4)

BIRKAS:
Zemlika , koncerts , festivāls

Astotais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls "Zemlika" Durbē šogad notiks 19. un 20. oktobrī. Arī šoreiz būs pārstāvētas vairākas no mākslām – mūzika, teātris, vizuālā māksla un kino.

Liepājā Muzeju nakti piedzīvos krāšņi un daudzpusīgi

BIRKAS:
Muzeju nakts

Arī šogad Muzeju naktī no 19.maijā, pulksten 19 līdz 1 naktī iesaistīsies ne tikai muzeji, bet arī citas iestādes, organizācijas, biedrības un visi tie, kas vēlas atdzīvināt pilsētu brīnumainā piedzīvojumā.

Leļļu teātris ar divām izrādēm noslēgs sezonu

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien pulksten 12 būs skatāma izrāde "Kā zaķis par zaķi brauca", savukārt svētdien pulksten 12 ar izrādi "Bruno mācās skaitīt" tiks atzīmēta Mātes diena, kas arī būs pēdējā šīs sezonas izrāde.

"Līvas ciema svētki" izziņo tautas mūzikas programmu

BIRKAS:
Līvas ciems , promenāde , koncerts , folklora

19. un 20.maijā Liepājā notiks vērienīgais tradicionālās kultūras notikums "Līvas ciema svētki". Divas dienas Liepājas promenādē ikviens varēs baudīt bagātu kultūras progrmmu.

Bruņoto spēku orķestri sniegs vērienīgus koncertus

BIRKAS:
koncerts , Čakstes laukums , Latvijai 100

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas Republiku simtgadē Baltijas valstu bruņoto spēku orķestri apvienojušies kopīgā projektā, piedāvājot īpašu programmu "Baltijas valstīm – 100”.

Māmiņdienas svētku koncertā būs Aija Andrejeva ar grupu

BIRKAS:
koncerts , Latviešu biedrības nams , Mātes diena , Pērlītes , TMKC

Māmiņdienas koncertā "Tev mīļi pieglausties" 13.maijā pulksten 13 Latviešu biedrības namā māmiņas sveiks dziedātāja Aija Andrejeva ar grupu, kā arī Liepājas vokālā studija "Pērlītes".

Jaunajā kamersērijā "Personīgi" skanēs džezs

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts , džezs

"Lielais dzintars" uzsācis jaunu kamerzāles sēriju "Personīgi". Sešos koncertos klausītāji aicināti baudīt ne tikai mūziku, bet arī pēckoncerta sarunas par dzīvi mūzikā un ārpus tās.

Mūziķiem mainīts grafiks, tādēļ 20.maija koncerts pārcelts (4)

BIRKAS:
koncerts , Latviešu biedrības nams

Sakarā ar izmaiņām mūziķu grafikā Noras Bumbieres fonda rīkotais koncerts "Atmiņu portrets" Latviešu biedrības namā no 20.maija ir pārcelts uz 10.jūniju pulksten 16.

Olga Dreģe 80 gadu jubileju svinēs arī Liepājā

BIRKAS:
Lielais Dzintars , jubileja

Otrdien, 8.maijā, pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" ar savu vērienīgo 80 gadu jubilejas koncertu viesosies izcilā un leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe.

Leļļu teātrī būs interesanta nedēļas nogale ģimenēm

BIRKAS:
Leļļu teātris , ekskursija

Sestdien, 5.maijā, pulksten 12 Liepājas leļļu teātrī būs skatāma izrāde "Sarkangalvīte", savukārt svētdien, 6.maijā, pulksten 12 paredzēta ekskursiju "Atklāj noslēpumus leļļu valstībā!".

Pirmizrādi Liepājā piedzīvos spēlfilma "Mērijas ceļojums"

BIRKAS:
kino , Latviešu biedrības nams

Sestdien, 5.maijā, pulksten 16 Liepājas Latviešu biedrības nama kamerzālē pirmizrādi piedzīvos režisores Kristīnes Želves dokumentālā spēlfilma "Mērijas ceļojums".

"Krāsu Karuselis" svinēs savu piekto dzimšanas dienu

BIRKAS:
Krāsu Karuselis

Sestdien, 12.maijā, pulksten 16 radošā apvienība "Krāsu Karuselis" aicina uz krāšņām dzimšanas dienas svinībām "Krāsu Karuseļa" telpās Liepājā, Bāriņu ielā 15.

Aicina pieteikties nometnei "Karosta – foto osta 2018" (3)

BIRKAS:
Karosta , KGB , foto , nometne

Radošā nometne "Karosta – foto osta", kas jau kļuvusi par tradīciju Karostā, šogad notiks no 8.jūnija līdz 10.jūnijam, informē Karostas glābšanas biedrība.

Leļļu teātrī ciemos gaidīs Bruno un bezbiļetnieks Zaķis

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 28.aprīlī, pulksten 12, leļļu teātrī būs skatāma izrāde "Bruno mācās skaitīt", kurā caur latviešu dzejnieku dzejoļiem tiek parādīts, ka iemācīties skaitīt nebūt nav garlaicīgi.

Būs studijas "Pērlītes" pavasara koncerts "Lai skan!" (2)

BIRKAS:
koncerts , TMKC , Latviešu biedrības nams , Pērlītes

Sestdien, 28.aprīlī, pulksten 13 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālā studija "Pērlītes" un vadītāja Iveta Logina aicina uz pavasara koncertu "Lai skan!".

"Kursas Putnos" uzstāsies grupa "JŪK" un Anita Intaite

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts
Anita Intaite

Šajā nedēļas nogalē, 27. un 28.aprīlī, kultūrvietā "Kursas Putni" uzstāsies Edgara Šubrovska un Sniedzes Prauliņas pārstāvētā grupa "JŪK", kā arī dziedātāja Anita Intaite.

Svētdien arī Liepājā notiks Dejas dienas pasākums

BIRKAS:
Dejas diena , koncerts , Horeo , Latviešu biedrības nams

29.aprīlis ir UNESCO starptautiskā Dejas diena. Studija "Horeo" sadarbībā ar "Ideju vēstniecību" jau astoto gadu pēc kārtas organizē dejas svētkus Liepājas iedzīvotājiem.