Pēc ilga pārtraukuma atkal notiks fingerborda sacensības

BIRKAS:
fingerbords , Baata

Sestdien, 19.janvārī, tirdzniecības centrā "Baata" pēc astoņu gadu pārtraukuma Liepājā norisināsies fingerborda sacensības, informē pasākuma organizatori.

"Kursas Putnos" uzstāsies improvizācijas teātris (1)

BIRKAS:
Improvizācijas teātris , Kursas putni

Sestdien, 12.janvārī, pulksten 20, kulturvietā "Kursas Putni" (Juliannas pagalms, Kuģinieku 5) ar izrādi "Harolds" uzstāsies improvizācijas teātris "Tea Tree".

"Bērnu rīti" tirdzniecības namā "Kurzeme" turpinās arī šogad

BIRKAS:
Bērnu rīts , Kurzeme

Iepriekšējā gadā uzsāktais pasākumu cikls "Bērnu rīti" tirdzniecības namā "Kurzeme" turpinās arī šogad, un kā ierasts, aicina mazos liepājniekus un viesus uz tikšanos katru sestdienu.

Janvārī vēl būs "Baltā trusīša pasaka" un "Olafa Ziemassvētki"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 12.janvārī, pulksten 12 visi laipni lūgti uz izrādi "Olafa Ziemassvētki" un svētdien, 13.janvārī, pulksten 12 leļļu teātris aicina apmeklēt izrādi "Baltā trusīša pasaka".

"ir" par Mārtiņu Santu, vīndari un deputātu "kailendārā" (31)

BIRKAS:
Varis Sants , foto , Mārtiņš Sants , Aizpute

Žurnāla "ir" jaunākajā numurā vēstīts par Aizputes vīndari un deputātu Mārtiņu Santu – gan ne saistībā ar vīna nozari, bet Aizputes puišu izdoto "kailendāru" 2019.gadam.

Februāra sākumā Liepājā norisināsies Ziemas festivāls (3)

BIRKAS:
Juliannas pagalms

Sestdien, 9.februārī Liepājā, Juliannas pagalmā, līdzšinējo Stinšu svētku vietā norisināsies jauni svētki – Ziemas festivāls, kas būs tematiski jauns pasākums.

Būs Edija Šnipkes un Jāņa Strazda svētku koncerts (5)

BIRKAS:
Jānis Strazds , Edijs Šnipke , XL Sala , koncerts , Jaunais gads

Svētdien, 30.decembrī, tirdzniecības centrs "XL Sala" liepājniekiem un pilsētas viesiem Jaungada ieskaņās dāvina Edija Šnipkes un Jāņa Strazda koncertu.

Šogad vēl būs "Baltā trusīša pasaka" un "Olafa Ziemassvētki"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 29.decembrī, pulksten 12 leļļu teātrī visi laipni lūgti uz izrādi "Baltā trusīša pasaka" un svētdien, 30.decembrī, pulksten 12 un 14 aicināti apmeklēt izrādi "Olafa Ziemassvētki".

Tirdzniecības centrā "XL Sala" būs rūķu ciems

BIRKAS:
XL Sala , Ziemassvētki , tirdziņš

Jau šo svētdien, 23. decembrī, Ziemassvētku vecītis vērs savu dāvanu maisu un gaidīs visus ciemos tirdzniecības centrā "XL Sala" no pulksten 13 līdz 15.

"Fontaine Palace" notiks vērienīgas Jaungada svinības

BIRKAS:
Jaunais gads , Fontaine palace , koncerts

Kā ierasts, 31. decembrī rokklubā "Fontaine Palace" notiks vērienīga jaunā gada sagaidīšana. Šoreiz pasākums norisināsies abās kluba zālēs, informē organizatori.

Biedrības namā gaidāms mūzikls "Baltijas Karmena"

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , koncerts

Ceļojumu pa Latviju ir uzsācis starptautisks projekts, mūzikls "Baltijas Karmena", kurš 19.janvārī pulksten 17 tiks uzvests arī uz Liepājas Latviešu biedrības nama skatuves.

Piektdien "Austras istabā" jau otrais "Dziesmu aplis"

BIRKAS:
Romas dārzs , Austras istaba , koncerts

Piektdien, 21. decembrī, pulksten 19 radošajā telpā "Austras istaba" (mākslas galerijas "Romas dārzs" pagrabstāvā) jau otro reizi notiks "Dziesmu aplis" – jaunradīto dziesmu satikšanās.

Leļļu teātrī "Baltā trusīša pasaka" un "Olafa Ziemassvētki"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 22.decembrī, pulksten 10 leļļu teātrī visi laipni lūgti uz izrādi "Baltā trusīša pasaka", bet svētdien, 23.decembrī, pulksten 12 aicina apmeklēt izrādi "Olafa Ziemassvētki".

Hokejisti studentiem papildina slidotprasmi

BIRKAS:
HK Liepāja , slidošana , Ledus halle , LiepU

Ceturtdien LiepU studiju programmas Sporta un deju skolotājs un Aktiermāksla studenti un pasniedzēja Helēna Vecenāne ledus hallē izmantoja iespēju atsvaidzināt slidošanas iemaņas.

Šonedēļ leļļu teātrī – ļoti pieprasītie "Olafa Ziemassvētki" (2)

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 15.decembrī, pulksten 12 un pulksten 14 visi laipni lūgti Leļļu teātrī apmeklēt pērn ļoti populāro Ziemassvētku izrādi "Olafa Ziemassvētki".

Notiks "Jam Session" ar vijoļspēles virtuozu

BIRKAS:
Jam Session , džezs , koncerts

Otrdien, 11.decembrī, pulksten 20 koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā "Civita Nova" notiks kārtējais "Jam Session", informē Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Aicina uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu "Brīnuma sirds"

BIRKAS:
koncerts , Latviešu biedrības nams , Ziemassvētki , TMKC

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs otrajā Adventa svētdienā, 9. decembrī pulksten 15, aicina uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu "Brīnuma sirds" Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Biedrības namā viesosies muzikālā pasaka bērniem

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , izrāde , Ziemassvētki

Ar krāšņo muzikālās Ziemassvētku pasakas "Kraukšķītis" izrādi sestdien, 22.decembrī, pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē viesosies Latvijas Jaunatnes teātris.

Gaidāmi divi nozīmīgi smagās mūzikas notikumi

BIRKAS:
koncerts , Fontaine palace

Klubā "Fontaine Palace" notiks vērā ņemami roka un smagās mūzikas koncerti – piektdien koncertēs "AC/DC Tribute.lt", bet sestdien – "Mayan" no Nīderlandes kopā ar tunisiešiem "Carthagods".

Nedēļas nogalē pirmizrāde leļļu teātrī – "Baltā trusīša pasaka"

BIRKAS:
pirmizrāde , Leļļu teātris

Sestdien, 8.decembrī, pulksten 12 un svētdien, 9.decembrī, pulksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt jauniestudēto Leļļu teātra izrādi "Baltā trusīša pasaka".