Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Par godu Latvijas simtgadei koncertēs Elza Rozentāle


atlikušas 250 zīmes


Par godu Latvijas simtgadei koncertēs Elza Rozentāle

Autors: Diāna Rudakova
Trešdienā, 31. oktobrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , LOC , Latvijai 100
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sestdien, 3.novembrī, pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centrā Rožu zālē ar svētku programmu "Spēka dziesma" kopā ar grupu "Bur mani" uzstāsies dziedātāja Elza Rozentāle.

Elza Rozentāle ir īsts mūzikas dārgakmens – daudzšķautņaina un krāsaina. Viņa vienlīdz ērti jūtas džezā, tautas mūzikā, rokā un popmūzikā. Šoreiz, gatavojoties koncertam Liepājā, Elza un grupa "Bur mani" ir sagatavojuši īpaši vērienīgu programmu – klausītāji dzirdēs Latvijas simtgades skaistākās melodijas spēcīgā skanējumā. Katra skaņa būs pildīta ar mīlestību un cieņu pret savu zemi, tās saknēm. Koncertā būs dzirdamas dziesmas dažādos stilos, bet kopsaucējs būs laba kvalitāte un maksimāla atdeve, kas vīsies ar emociju paspilgtinošām videoprojekcijām.

"Tautasdziesmas un koris man atgādina par bērnību, saknēm, piederību, un visiem tiem aizraujošajiem stāstiem un sajūtām, ko iedevuši mani vecāki un līdzcilvēki. Tikai šogad tas ir daudz varenāk, jo kopā ar mani šo pašu sajūtu ķer tūkstošiem citu cilvēku. Tā enerģija neizbēgami "sit ārā korķus" vienalga vai ir īsi pirms simtgades vai pēc," dalās ar savu pirmssvētku sajūtu Elza Rozentāle.

Koncertu organizē SIA "You are events agency" – pasākumu organizēšanas aģentūra, kura jau 13 gadus organizē dažādu žanru pasākumus Liepājā un citās Latvijas pilsētas.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki