Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pauls un Kalniņš mūzikas nama "Daile" vieskoncertā Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Pauls un Kalniņš mūzikas nama "Daile" vieskoncertā Liepājā

Autors: Anda Zadovska, koncerta producente
Piektdienā, 22. martā, 2019 | BIRKAS: Raimonds Pauls , Lielais Dzintars , koncerts , Daumants Kalniņš
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Trešdien, 1. maijā, pulksten 17 koncertzālē "Lielais dzintars" izskanēs mūzikas nama "Daile" koncertprogramma "Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Tikšanās Dailē".

Raimonds Pauls jau piekto sezonu sadarbībā ar Mūzikas namu Daile skatītājiem nodod vērtējumam jaunradītas koncertprogrammas. Šajā sezonā programmu "Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Tikšanās Dailē" maestro radījis solistam Daumantam Kalniņam.

Koncerta pirmajā daļā maestro Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš atskaņo jaunu dziesmu ciklu ar Ineses Zanderes vārdiem. Koncerta otrajā daļā, kurā skan maestro un Daumanta veidota dziesmu izlase ar latviešu dzejnieku vārdiem, muzicē stīgu orķestris diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā, kā arī pavadošo mūziķu sastāvs – Raimonds Macats, Oskars Sproģis un Artis Orubs.

"Pirmajā daļā būsim tikai divi, klavieres un balss. Uzrakstīju "jaunu padarīšanu" ar Zanderes dzejolīšiem un gribu paklausīties, kā skan. Daumants dzied ļoti daudzos koncertos. Viņš ir dziedājis arī dažas manas dziesmas, bet es jau sen gribēju ar viņu uztaisīt veselu programmu. Mēģināsim, kā pieņemts nopietnā koncertā, nodziedāt 12 jaunus meldiņus. Viņš ir ļoti muzikāls un profesionāls, ar viņu ir ļoti viegli sastrādāties," sadarbību vērtē Raimonds Pauls.

Koncerta otrajai daļai Daumants Kalniņš atlasījis dažādus maestro "dziedamos gabalus" - sākot ar mūziklu "Māsa Kerija" un "Meža gulbji" skaņdarbiem. "Un, lai smukāk skanētu, piedalīsies diriģents Kaspars Ādamsons ar vienpadsmit stīdziniekiem. Lēnie meldiņi prasās pēc stīgu orķestra! Šī būs vēl viena mana svētku dāvana Latvijai pēc koncerta, ko Liepājā nospēlēju ar diriģentu Māri Sirmo, Liepājas simfonisko orķestri un kori "Latvija". Šis būs citā – kamerstilā," saka maestro.
    
Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki