Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pēc ilga pārtraukuma atkal notiks fingerborda sacensības


atlikušas 250 zīmes


Pēc ilga pārtraukuma atkal notiks fingerborda sacensības

Otrdienā, 15. janvārī, 2019 | BIRKAS: fingerbords , Baata
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 19.janvārī, tirdzniecības centrā "Baata" pēc astoņu gadu pārtraukuma Liepājā norisināsies fingerborda sacensības, informē pasākuma organizatori.

Pagājušā gada nogalē fingerborda entuziasti Liepājā organizēja atvērtās nodarbības "Blue Shock Race" elektrisko kartingu hallē un Jauniešu mājā, kur novembrī un decembrī ik nedēļu pulcējās gan iesācēji, gan pieredzējuši dažādu vecumu braucēji.

Lai piešķirtu sacensību garu, pēc gandrīz astoņu gadu pārtraukuma Liepājā norisināsies sacensības, kurās katram braucējam būs iespēja parādīt savas prasmes šajā sporta veidā.

Dalībniekiem trīs vecuma grupās (līdz 10 g., 10 – 16 g., 16 g. un vecāki) būs iespēja veikt 2 braucienus (katrs pa 2 minūtēm), un tiesneši vērtēs izpildīto triku sarežģītību, parka konstrukciju izmantošanu, triku daudzveidību, precizitāti u.c. kritērijus. Papildus norisināsies "Game of S.K.A.T.E." sacensības, kuru mērķis ir atdarināt pēc iespējas vairāk pretinieka izpildītos un pašam parādīt sarežģītākos trikus, cenšoties pašam saņemt pēc iespējas mazāku burtu skaitu. Tiks apbalvots arī labākā trika autors.

Sacensību norisi atbalsta t/c "Baata". Balvās būs sarūpēts vērtīgs fingerborda inventārs. Sacensību norisi varēs vērot bez maksas, savukārt dalībniekiem būs maksa 5 eiro.

Lai reģistrētos dalībai, nepieciešams aizpildīt pieteikumu šajā vietnē: http://ej.uz/fb_baata

Sīkāku informāciju iespējams saņemt pa tālruņiem 27767659 vai 29647694.Fingerbordā galvenā nozīme ir nevis kāju, bet pirkstu veiklībai. Fingerbords ir radies 20. gadsimta 70. gadu beigās, un iesākumā miniatūrie skeitborda dēļi vairāk tika izmantoti kā atslēgu piekariņi. Pamazām no skeiteru aksesuāra tie pārvērtās par pasaulē ļoti izplatītu hobiju gan bērnu un jauniešu, gan pieredzējušu skeiteru un citu dēļu sporta fanu vidū.

Fingerborda trikus izpilda uz miniatūra skeitparka konstrukcijām vai arī dažādās vietās mājās un laukā. Fingerbords attīsta radošumu, pirkstu veiklību, lieliski aizvieto skeitbordu aukstajos gadalaikos un ir jautra nodarbe laika pavadīšanai vienatnē vai kopā ar draugiem.

Ieskatam un iedvesmai video:


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki