Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pēc remonta "Vecais vikings" būs kokteiļbārs un naktsklubs


atlikušas 250 zīmes


Pēc remonta "Vecais vikings" būs kokteiļbārs un naktsklubs (2)

Ceturtdienā, 07. decembrī, 2017 | BIRKAS: Vecais vikings , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Pārmaiņas pēc rekonstrukcijas piektdien, 8.decembrī, pulksten 23 liepājniekiem un viesiem ir gatavs parādīt "Vecais vikings", kurš turpmāk būs  kokteiļbārs un naktsklubs.

Rekonstrukcijas laikā kokteiļbārs naktsklubs ir ieguvis jaunu interjeru ēkas otrajā stāvā, kā arī tika veikta gaismas un mūzikas atskaņošanas atjaunošana.

Piektdien būs kokteiļbāra naktskluba atklāšana ar Edgaru Kreili, kurš ir enerģisks un pozitīvām emocijām pilns mūziķis. Pazīstams arī kā ''X-Faktora'' meiteņu mīlulis. Mūziķis ir piedalījies vairākos TV šovos – ''X-Faktors'', "Koru kari 3", "Sanāciet, sadziediet", "Dziedošās ģimenes", ''Supernova'' u.c. Edgars Kreilis raksta arī savu mūziku, jo ar klausītājiem vēlas dalīties ne tikai ar pasaulē iemīļotām melodijām, bet arī ar savām. Spilgtus deju numurus būs sarūpējušas dejotājas no Latvijas modernās deju skolas "Dance of Street". Jaunatvērtais kokteiļbārs naktsklubs katram apmeklētājam pasniegs "welcome drink".

Savukārt, sestdien, 9. decembrī Liepājas publikai muzicēs DJ Norsky jeb grupas "Otra puse" solists Normunds Pauniņš, kurš no 2000.gada un 2009.gadam ir kluba "Nautilus" rezidents un dīdžejs radio "Capital FM".

Jaunajā sezonā kokteiļbārs/naktsklubs "Vecais vikings" (Stendera iela 18/20) saviem viesiem būs atvērts katru piektdienu un sestdienu. Nākotnē ir plānots atsākt ballītes arī trešdienās, par to info būs atrodams sociālajos tīklos.


Sludinājums

OMG
15:18 | 07/12/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Afišu Paintā vai Wordā taisījāt? Absolūta bezgaumība un jaunā "projekta" norakšana jau saknē. Beidziet bojāt skaisto ēku ar šādu bezgaumību.

to OMG
06:38 | 17/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Absolūti piekŗitu!!! Bet šie jau taisa pasākumus sev ne publikai!!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki