Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pie Gulbju dīķa uzstājas baltkrievu ansamblis "Pavļinka" (video)


atlikušas 250 zīmes


Pie Gulbju dīķa uzstājas baltkrievu ansamblis "Pavļinka" (video)

Svētdienā, 26. jūnijā, 2016 | BIRKAS: Gulbju dīķis , Bērnu rīts , Mara
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 25.jūnija pēcpusdienā, Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā liepājniekus un pilsētas viesus priecēja baltkrievu kopienas "Mara" ansamblis "Pavļinka".

Liepājas baltkrievu kopienas "Mara" ansamblis "Pavļinka" izveidots 2000.gadā. Tā repertuārā ir baltkrievu folkloras-rituālu un mūsdienu dziesmas. Ansamblis "Pavļinka" prezentē Liepājas baltkrievus ne tikai Liepājā, bet arī Latvijā un aiz tās robežām – ansamblis ir piedalījies XXV Vispārējos latviešu Dziesmu svētkos, kā arī muzicējis un piedalījies pasaules baltkrievu un ārzemju baltkrievu festivālos Baltkrievijā.  Ansambļa mākslinieciskā vadītāja – Žanna Buinicka.

Svētdien, 26.jūnijā, pulksten 12, mazie liepājnieki aicināti baudīt muzikālu izrādi "Draudzēsies", kur Liepājas ceļojošais leļļu teātris "Maska" stāstīs par pasaku zemi, kurā dzīvo dažādi dzīvnieki un kukaiņi.

Jūnija svētdienās jautrību ar leļļu teātra izrādēm, rotaļām, dziesmām un citām izdarībām uzturēs Liepājas ceļojošais leļļu teātris "Maska", savukārt jūlija svētdienās  Liepājas Leļļu teātris un augustā cirka mākslinieku prasmes mācīs Liepājas cirks "Beztemata".

Sliktu laikapstākļu dēļ Gulbju dīķa muzikālās pēcpusdienas un vasaras bērnu rīti var tikt atcelti.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki