Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pie Gulbju dīķa uzstāsies poļu sieviešu ansamblis


atlikušas 250 zīmes


Pie Gulbju dīķa uzstāsies poļu sieviešu ansamblis (1)

Sestdien, 23. jūlijā, 2016 | BIRKAS: Gulbju dīķis , Jūrmalas parks , Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Kultūras pārvalde

Sestdien, 23.jūlijā, pulksten 16 Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies Liepājas poļu sieviešu kluba "Vanda" ansamblis "Bursztynki", informē Kultūras pārvalde.

Savukārt svētdien, 24.jūlijā, pulksten 12 Jūrmalas parka bērnu laukumā notiks vasaras bērnu rīts kopā ar Liepājas Leļļu teātri.

Liepājas poļu sieviešu kluba "Vanda" ansamblis "Bursztynki" apmeklētājus priecēs ar repertuārā esošām poļu tautas un populārajām dziesmām, kā arī latviešu komponistu un sakrālām dziesmām. Ansamblis ir uzstājies koncertos Liepājā un tuvējā apkārtnē, Tukumā un vairākos Latgales novados,  senioru sadziedāšanās svētkos, piedalījies poļu dziesmu konkursos Jēkabpilī, Daugavpilī, Pasienē.

Tostarp svētdien mazie liepājnieki aicināti baudīt leļļu izrādi "Krāsainais brauciens", kur Liepājas Leļļu teātris skatāms stāstīs par mazo vardulēnu, kurš, neko nezinot par plašo pasauli, to iepazīst dodoties krāsainajā braucienā ar vilcienu pa visu pasauli.

Pasākuma laikā organizatori aicinās mazos apmeklētājus "lekt" atrakcijās un stafetēs kopā ar vardulēnu un viņa draugiem.

Jūlija svētdienās jautrību ar leļļu teātra izrādēm, rotaļām, dziesmām un citām izdarībām uzturēs Liepājas Leļļu teātris, savukārt augustā cirka mākslinieku prasmes mācīs Liepājas cirks "Beztemata".
 
Liepājas Kultūras pārvalde informē, ka sliktu laikapstākļu dēļ vasaras bērnu rīti var tikt atcelti.


Sludinājums

Kolosāli !
12:31 | 24/07/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Paldies par jautro koncertu ! Tieši tāds mums ir nepieciešams ! PALDIES VADĪTĀJAI ! Šoreiz ļoti atraktīva, humora pilna ! Paldies visiem dalībniekiem !
Paldies arī solu izvietotājiem !

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki