Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piektdien klubā "Fontaine Palace" koncertēs "Willow Farm"


atlikušas 250 zīmes


Piektdien klubā "Fontaine Palace" koncertēs "Willow Farm"

Otrdienā, 16. aprīlī, 2013 | BIRKAS: Willow Farm , Emīls Dreiblats , koncerts , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 19.aprīlī, klubā "Fontaine Palace" grupa "Willow Farm" pēc ilgāka pārtraukuma atkal uzstāsies "lielajā sastāvā", informē grupas līderis un dziesmu autors Emīls Dreiblats.

Vairāk nekā stundu garā programmā apmeklētājus priecēs gan ar labi pazīstamām, gan arī pavisam jaunām dziesmām.

""Lielais sastāvs" nozīmē, ka spēlēsim piecatā – mums palīdzēs arī ilggadējais sadarbības partneris, taustiņnieks Normunds Kalniņš. Spēlēsim arī vairākas pilnīgi jaunas dziesmas. Pēdējos gados grupā kaut kā bija iegājies, ka jauno materiālu vispirms ierakstījām studijā, bet pēc tam mācījāmies nospēlēt dzīvajā. Tagad atgriežamies pie tradicionālā ceļa – jaunos gabalus vispirms iespēlēt koncertos, pieslīpēt nogludumus, un tikai pēc tam ķerties pie ierakstiem," stāsta grupas līderis un dziesmu autors Emīls Dreiblats. Grupā joprojām muzicē arī Uldis Nolmanis (bass), Aleksandrs Krasavins (ģitāra) un Māris Zīlmanis (sitamie instrumenti).
Grupa pašlaik strādā pie jauna muzikālā materiāla, domājot par jaunu albumu. "Puslīdz ir zināms, cik un kuras dziesmas tajā tiks iekļautas, bet, protams, tas viss vēl ir tikai tapšanas stadijā. Tāpat mēs ļoti ceram atrast kādu darbinieku, kurš palīdzētu kārtot administratīvās un saimnieciskās lietas – kopš iepriekšējais "fermas" saimniecības departamenta vadītājs Edgars Džiguns pārcēlies uz galvaspilsētu, mēs ļoti izjūtam šāda cilvēka trūkumu," atzina Emīls.

Grupas uzstāšanās piektdienas vakarā paredzēta ap pulksten 23, ieejas maksa – viens lats.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki